Binance

Snake WWE Oyun İncelemesi

Snake WWE Oyun İncelemesi
Snake WWE Oyun İncelemesi

Snake WWE Oyun İncelemesi

Yıllar önce hayatımıza giren mobil oyunlar arasında en çok oynanan oyun olan yılan oyununun farklı versiyonu Snake WWE hakkında merak edilen detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Farklı grafikler kullanılarak hayatımıza giren bu oyunu isterseniz aynı anda birden çok kişi ile oynama fırsatını bulabilirsiniz.

Snake WWE Oyun İncelemesi

Tek başınıza oynama seçeneğinizin bulunduğu bu oyunu aynı zamanda birden çok kişi ile de multiplayer oynama şansını bulunuyor. Oyunu telefonlarınıza veya tabletlerinize indirdikten sonra farklı oyun modülleri karşınıza çıkacak ve dilediğiniz bölümü seçerek oyunu oynama fırsatını yakalamış olacaksınız.

Oyun içerisinde bulunan noktaların üzerinden geçerek elde etmiş puanları arttırma fırsatını yakalamış olacaksınız. Bunun için multiplayer oynadığınız zamanlarda rakiplerinizden önce bu noktaları alarak daha çok puan toplama fırsatını bulmuş olacaksınız. Snake WWE oyunu hakkında merak ettiğiniz genel bilgileri de açıklamak istiyoruz.

Snake WWE Oyun Detayları

10 Temmuz 2017 tarihinde son güncellemesi yapılan Snake WWE oyunun 10 Milyon üzerinde indirilmesi bulunuyor. Mevcut sürüm olarak şu an için 3.0.0 versiyonu ile kullanıcıların karşısına çıkan bu oyunu Android işletim sistemine indirmek için gerekli olan sistem gereksinimlerinin 2.3 ve üzerinde olması gerekmektedir.

PEGI 7 derecelendirme puanı alan Snake WWE oyunu özellikle Milyonlarca kullanıcının en çok tercih ettiği oyunlar arasında ilk sırada gelmektedir. Snake WWE oyunu hakkında diğer detaylar için yorum kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir