Binance

Gizlilik Bildirimi

Giriş yapmış olduğunuz blogrom.com sitesinde geçirdiğiniz süre zarfında kişisel haklarınızın gizliliğine saygı duyuyor ve destekliyoruz.

Bütün diğer web siteleri gibi blogrom.com adresinde giriş – çıkış tıklamalarında ip adresinizin bilgilerini barındırabiliyor ve istatistik olarak log dosyaları bulundurabiliyor ancak kesin olarak bu dosyalar kişisel gizliliğinizi ihlal etmemektedir. Ip adresiniz, şahsi bilgileriniz ile ilişkilendirilmeyecektir.

Kişisel Bilgiler

Sitemiz bünyesinde bulunan telefon numaranız, adresiniz vb. hiç bir bilgi üçüncü bir kişiye verilemez. Yalnız şirketimiz içerisinde kullanıcı bilgilerini gizli tutmayı kabul etmiş çalışanlar tarafından erişilebilir durumdadır.

Web sitemiz geliştirilme esnasından, yapı, düzenleme esnasına kadar her türlü restore işleminde cinsiyetiniz, coğrafi konum, tarayıcı tipi kullanılabilecektir. Bu kullanımın hakları bütünüyle blogrom.com adresine aittir.

Bilgi Durumu

blogrom.com adresi site üzerinden iletişim kuracağınız herhangi bir web adresinin gizlilik durumu hakkında hiçbir garanti vermez, bu sebep doğrultusundan bulunmuş olduğunuz web sitesi hakkında gizlilik ilkelerini okuyunuz.

Sitemiz sadece kendisi adına garanti vermeyi kabul ettiğinden üçüncü bir temsilci veya üçüncü bir taraf gizliliği hakkında da sorumluluk kabul etmez.

blogrom.com adresimiz gizlilik ve veri koruma şartlarını güncel tutmak amacıyla Gizlilik Şartlarında öncesinde haber vermeksizin değişiklikler yapma hakkını bünyesinde saklı tutar.

Gizlilik Şartlarımızı değiştirme gibi bir durum olursa web sitemizde ilan edilir.

İleti Düzenlemesi

Sitemiz tarafından sizleri bilgilendirmek amacıyla gönderilen sms, e-posta gibi iletişim araçlarından iletileri almak istemiyorsanız sitemiz üzerinden e-posta alımını durdur komutunu verip ileti listemizden çıkabilirsiniz.

blogrom.com adlı sitemizde paylaşacağınız isminiz, eposta adresiniz, telefon numaranız, adres bilgileriniz gibi tamamen size özel olan bilgilerinizi, üçüncü şahıslarla ile asla paylaşmayacağını ve hiçbir şekilde başkaları tarafından kullanılmasına izin vermeyeceğini taahhüt ve beyan etmektedir.

blogrom.com ile paylaştığınız kişisel bilgileriniz yalnızca aşağıda belirtilen amaçlar doğrultusunda ve bu amaçlarla sınırlı tutularak kullanılacaktır:

Size verilecek işlerde yaptığınız başvuruyu değerlendirmek, kazandığınız para veya ödülleri teslim etmek, yapılacak işler hakkında size bildirimler veya basın bülteni göndermek.

Sitede bildirilen kişisel bilgilere, yalnızca site personeli ve yetkilileri, ayrıca bu kişisel bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler.

Sitedeki kişisel veriler,blogrom.com ve bu siteye bağlı olarak çalışan şirketler tarafından, web sitesi hizmetlerini iyileştirmek ve hedef kitleyi değerlendirmek amacı ile kullanılacaktır.

Bu bilgiler “yaş aralığı, cinsiyet, coğrafi bölge” gibi bilgilerdir. Bu bilgiler üzerindeki her türlü hak ve sorumluluk, blogrom.com sitesinde aittir.

blogrom.com sitesi ve bu siteye bağlı olan şirketler, bu web sitesindeki bağlantı imkânları ile ulaşacağınız üçüncü kişilerle paylaşacağınız kişisel bilgileriniz ve bu üçüncü şahıslara ait olan web siteleri ya da şirketlerin güvenliği ve bağlı bulundukları gizlilik ilkeleri konusunda, size herhangi bir garanti ve güvence sunmamaktadır.

Bu sebeple blogrom.com aracılığı ile bağlantı kuracağınız üçüncü şahıslar ve bunlara ait internet siteleri ile herhangi bir kişisel bilginizi paylaşmadan önce, bu kişi ve kurumların gizlilik ilkelerini değerlendiriniz.

Bayilik verilen firmalar araştırma amaçlı olan kuruluş sitesinde tüm telif hakkı ve saklı bulunan yetkileri gizli tutma hakkına sahip olmaktadır.

Site içerisindeki bütün özgün makale, yazı, görüntü vs. güvenlik politikasını yeniden derleyerek baştan değiştirebilme hakkına sahiptir.

Kişiler siteyi ziyaret esnasında güvenlik ve gizlilik politikasında geçen tüm hükümleri kabul etmiş bulunmaktadır. Kişilerden temin edilen tüm bilgiler gizlilik çerçevesinde korunmaktadır.

Bilgilerin tamamı kullanıcı kontrolünde değişiklik göstermektedir. İzinsiz olarak üçüncü şahıslarla paylaşılma durumunda site herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

Site kuruluş amacı iyi hizmet verebilmek ve doğru bilgilendirmektir.

İş ve yeni fikir arayışında olan tüm kullanıcılarına yeni bayilik arayışında olan firma sahipleri ile buluşma ortak iş sahibi edinme fırsatı sunmaktadır.

Fikre ihtiyaç duyan insanlar blogrom.com adresini ziyaret ederek hiç bir ücret ödemeksizin siteyi ziyaret ederek bilgi edinme amaçlı kullanmayı kabul etmiş bulunmaktadır.

Tüm Telif hakkını saklı tutarak büyük bayilik arayışlarını kullanıcılarına sunan, bayilik arayışı içinde bulunan firmaların bütün şartlarını kullanıcıları ile paylaşarak bilgi sahibi olmasını sağlayan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluş olmaktadır.

Franchising bayilik imkanı sunan firmaların ulaşılmaz kitlesini iş fikirleri arayışında olan kişi ve kişilerle paylaşabilmektedir.

İş ortaklığı için ulaşılacak üçüncü şahıslar hakkında oluşabilecek sorunlar ile ilgili garanti verilmemektedir.

Bilgi alanını genişletmek elde edilen tüm bilgilerin çok yönlü aydınlatılmasını sağlamak amaçlı kurulan bir kuruluş olmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve şikâyeti için iletişime geçebilirsiniz.

Borsa, Viop ve Forex hakkında, kişisel görüş, analiz ve yorumların bulunduğu sitemizde yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

Bu internet sitesinde bulunan her türlü bilgi, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibarıyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır.

Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir.

Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Binance