Binance

Kullanım Koşulları

Siteyi ziyaret ettiğiniz andan itibaren blogrom.com internet sitesinin burada belirttiği kullanım koşullarına uymak zorunluluğunu göstermek zorundasınız.

Bu yönüyle bu siteye girdiğiniz andan itibaren sitenin içinde yer alan bütün içerikler tamamen blogrom.com internet sitesine aittir.

Kesinlikle izinsiz olarak çoğaltılıp başka amaçlar için kullanılması yasaktır. Bu yüzden siteye girdiğiniz andan itibaren bu kullanım koşulları şartlarına uymak ile hükümlüsünüz.

Sitenin sahipleri tarafından size verilen herhangi bir yazılı izin olmadan site içeriğini alıp kullanamaz ayrıyeten kendi çıkarlarınız doğrultusunda yönlendiremez, çoğaltıp haber olarak paylaşamazsınız.

Sitede meydana gelen değişimle değişiklik durumları İçin sitenin bu bölümün kontrolünü sürekli olarak sağlayarak bu konuda mağduriyet yaşama durumunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Site içinde yer alan blogrom.com internet sayfasının kendi özgün bayilik verme haberleri ile ilgili sitenin aleyhinde sonuçlanacak durumlar yaşanmasına sebep olacak haber, yorum gibi herhangi bir faaliyette bulunulamaz.

Ayrıca sitede dolaşırken yaşanan herhangi bir yazılımsal sorundan firmamızı sorumlu tutulamaz.

blogrom.com, internet sitesi içeriğinde firmamız değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Bu yüzden firmamız kimseye haber vermeden site içeriğinde yer alan haber içeriğinde ve ya bayilik alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmakta bu durum yüzünden yaşanacak sorunlarda sorumluluk kabul edilmemektedir.

blogrom.com adresinde gezinti yaparken erişim problemi yaşanmasında firmamız sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi için sitemizi ziyaret edebilir ve bu alanı sıklıkla kontrol edebilirsiniz.

Evde Ek İş İmkanları adlı internet sitemizde, iş ilanları değil, evde yapılabilecek iş imkanlarının neler olduğuyla ilgili fikir sunulmaktadır.

blogrom.com işverenle iş arayanları buluşturma gibi bir niyet taşımaz. İş bulma konusunda hiç kimseye vaatte bulunmaz.

Sitede bulunan ek iş imkanları hakkında bilgi verilen içeriğin altında yer alan yorumlar, sitemizi değil yorum yapanı bağlar.

Evde Ek İş İmkanları konusunda iş fikirleri sunan sitemiz, bayilik, girişimcilik, yeni iş kurmak ve internetten para kazanma ile ilgili bilgi sunmaktadır.

Sorgulamak istediğiniz konuda, sizden istenen bilgileri zamanında girmeniz, kullanım şartlarından en önemlisidir.

Girdiğiniz tüm bilgilerin doğruluğu, sitemiz aracılığıyla edindiğiniz tüm bilgilerin doğru amaçlarla kullanılması, tamamen kullanıcının sorumluluğundadır.

Asker, polis, jandarma gibi kolluk kuvvetleri tarafından belirlenen bir sorun sebebiyle, sorunu oluşturan kullanıcının bilgileri istenmesi halinde, kullanıcı bilgileri yetkili merciler ile paylaşılabilir.

Burada bahsedilmeyen konularda, konuyla alakalı kanun, kararname ve mevzuat kuralları geçerlidir. Uyuşmazlık hallerinde, İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.

Site Sahibi Hakları Hakkında

Cevabını aradığınız sorunuz için yaptığınız sorgulamalarda, bilgi kaynakları, sitemiz server’larında barındırılmadığından, aldığınız bilginin doğruluğunu, sitemiz garanti etmemektedir.

Sorgulamanızı yaptığınız halde, cevaba ulaşamadıysanız, durumda blogrom.com sorumlu tutulamaz.

Site yönetimimiz, bilgi sunmak için yaptığı alt yapı çalışmaları sırasında edindiği bilgilerin sahibi sayılamaz, bilgilerin içeriklerinden sorumlu tutulamaz.

Site yönetimi, herhangi bir duyuru yapmadan, kullanım koşullarında değişiklik yapabilir, site kullanıcısı bu durumu bilerek kullanmalıdır.

Sitede yayınlanan bilgi yönlendirme linkleri çalışmıyorsa veya yanlış sayfalara ulaşıyorsa, site yönetimi bu durumdan sorumlu değildir.

Kullanıcı Hakları Hakkında

Şahsınıza ait kişisel bilgilerin, sitemiz aracılığıyla, 3. kişiler tarafından edinilmiş olması, sitemizin sorumluluğu değildir.

Kişisel bilgilerin korunması, tamamıyla kişinin kendi inisiyatifindedir. Kullanıcı, siteye girdiği ve sorgulama yapmaya başladığı an, kullanım koşullarını okumuş, anlamış ve kabul etmiştir.

Site ziyaretçisi, linkleri kullanarak sorgulama yapabilir, sorgulama sonucunda elde ettiği bilgilerin doğruluğundan ve bilgilerin kullanım yöntemlerinden kendisi sorumludur.

Sorgulama yapmak için sizden istenen bilgilerin güvenliği, tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

blogrom.com da yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir.

Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.

blogrom.com adlı internet sitemizde yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır.

Bu görüşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bu sitede kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.

Binance