Binance

Last Shelter Survival Oyun İncelemesi

Last Shelter Survival Oyun İncelemesi
Last Shelter Survival Oyun İncelemesi

Last Shelter Survival Oyun İncelemesi

Mobil oyun platformları arasında en yeni oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan Last Shelter Survival oyunu hakkında merak edilen detayları bu yazımızda ele alacağız. Oyunun konusu ve diğer tüm sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Last Shelter Survival oyunun konusu

Strateji oyunları kategorisinde karşımıza çıkan Last Shelter Survival oyunun özellikle hayatta kalmak için amansız bir savaş oyunu olduğunu belirtmek istiyoruz. İnsanlığın sonunun gelmesine çok az bir zaman kala sizler karakteriniz ile birlikte insanlığı kurtarmak için amansız bir savaş içerisinde yer alacaksınız.

Zombilerin bütün dünyayı ele geçirmeye başlamasından sonra sizlere verilecek olan komutan karakteri ile verilen şehri zombilerin elinden kurtararak insanlığın yaşaması için mücadele edeceksiniz. Öncelikli hedefinizin oyun içerisinde hayatta kalan insanları kurtarmak ve onları güvenli bir yerde saklamanıza fırsat verecek olan bir kale inşa etmeniz olacaktır.

İnsanlar arasından sizlerde yardımcı olacak olan gönüllüleri bularak amansız bir mücadele içerisinde savaşmaya hazır mısınız?

Sığınak içerisinde sakladığınız insanlar ile zombileri öldürerek ele geçirdiğiniz şehrin güvenliğini sağlamak adına şehri yeniden inşa etmeniz gerekmektedir. Bu yüzden de zombilerin ele geçirdiği şehirleri temizleyerek bağlantılı olan yolları kesmeniz gerekmektedir.

Last Shelter Survival oyun detayları

Oyunun son güncel versiyonu 12 Şubat 2018 tarihinde kullanıcıların hizmetine sunuldu. Android işletim sistemine bu oyunu indirmek için gerekli olan sistemin 4.0.3 olduğunu belirtmek istiyoruz. 5 Milyon üzerinde indirilme sayısı bulunan Last Shelter Survival oyununun güncel versiyon olarak 1.250.033 versiyon ile geldiğini belirtmek istiyorum. Uygulama içerisinde uygulama satın almaları 3.29 TL ile 519.99 TL arasında değişmektedir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir