Binance

Hakkımızda

Sağlık, Şifalı Bitkiler, Moda, Kişisel Bakım, Ekonomi ve Eğitim gibi konuları ele alan sitemiz her geçen gün yeni içerikleriyle birlikte güncellenmeye devam ediyor.

Yazar kadrosu şuanlık 1 kişiden oluşan sitemiz, yakın zaman içinde yeni editörlerine merhaba diyecek. Her gün büyümeye devam eden blogrom.com’u umarım sizde beğenirsiniz.

blogrom.com adlı internet sitemizde bulunan her türlü bilgi, yorum ve değerlendirmeler hazırlandığı tarih itibarıyle mevcut piyasa koşulları ve güvenilirliğine inanılan kaynaklardan elde edilen bilgiler dikkate alınarak herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bilgiler yatırımcılar tarafından danışmanlık faaliyeti olarak kabul edilmemeli ve yatırım kararlarına esas olarak alınmamalıdır.

Bu bilgiler, belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemekte ve bu yönde herhangi bir şekilde taahhüt veya garantimiz bulunmamaktadır.

Bu sitede yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan hususlar hakkında herhangi bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

blogrom.com da kullanılan kaynaklardaki hata ve eksikliklerden ve bu yayındaki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.

blogrom.com kendi işini kurmak isteyen girişimcilerle, halihazırdaki işini büyütmek için, yeni yatırıcımlara ihtiyaç duyan firmaları bir araya getirmeyi hedeflemetedir.

Yaptığı yatırımı en iyi şekilde değerlendirmeyi düşünen finansmanlar, en karlı bayiliğin hangisi olduğuna karar verebilsin diye faaliyet gösteren blogrom.com adlı internet sitemizde bulunan bayilik seçenekleri, yatırım danışmanlığı kapsamında değerlendirilmez.

Bayilik İlanlarının yer aldığı sitemizde, Franchise alma konusunda fikre ihtiyaç duyan insanlara, herhangi bir firmanın bayilik şartlarının ne olduğuyla ilgili bilgi verilmektedir.

Evde Ek İş İmkanları konusunda iş fikirleri sunan sitemiz, bayilik, girişimcilik, yeni iş kurmak ve internetten para kazanma ile ilgili bilgi sunmaktadır.

Yoğun iş temposundan kurtulup evinden çalışarak para kazanmak isteyenler için sunulan iş fikirleri arasından, kendiniz için uygun işi seçip hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ev ortamının sağladığı rahatlıkla birlikte para kazanmak isteyen insanlar, harçlıklarını çıkarmak isteyen öğrenciler, aile bütçesine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları blogrom.com sayesinde evinden çalışıp iş hayatına atılabilir.

Evde Ek İş İmkanları adlı internet sitemizde, iş ilanları değil, evde yapılabilecek iş imkanlarının neler olduğuyla ilgili fikir sunulmaktadır.

blogrom.com işverenle iş arayanları buluşturma gibi bir niyet taşımaz. İş bulma konusunda hiç kimseye vaatte bulunmaz.

Sorgulama işlemlerinizi zorlanmadan, oldukça rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için yola çıkan sitemizde, aradığınız tüm bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Hayata dair her ne varsa, acil ve hemen sorgulanması gereken ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir rehber proje olan blogrom.com adlı internet sitemiz, kullanıcılarına yardımcı olma gayesi gütmektedir.

Sizi arayanın kim olduğunu öğrenebilmek, internet kotanızın paketini sorgulayabilmek, aracınızla ilgili borç ya da cezalardan haberdar olabilmek, herhangi bir kuruma borcunuz olup olmadığını kontrol edebilmek için en doğru adrestesiniz.

Binance