Binance

Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames Oyun İncelemesi

Little Ben Alien Hero - Fight Alien Flames Oyun İncelemesi
Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames Oyun İncelemesi

Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames Oyun İncelemesi

Macera oyunları kategorisinde yer alan Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames oyunu hakkında merak edilen detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz. Yeni oyunlar kategorisinde karşımıza çıkan ve dikkatleri üzerine çekme başarısı gösteren bu oyunun tüm detaylarına bir göz atalım.

Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames oyunu konusu

Karakterimiz olan Ben Hero amansız bir mücadele içerisinde rakiplerini yenmek için savaşacaktır. Rakipleri ise zorlu bir canavar. Özellikle oyun içerisinde kötülükler ile mücadele etmek adına vereceğiniz bu amansız mücadele de hayatta kalmanın ipuçlarına ulaşmanız gerekmektedir.

Düşmanlarınızın farklı güçlerini tespit ederek onlara karşı önlem almanız durumunda onları etkisiz hale getirme şansını yakalamış olacaksınız. Bu yüzdenden yapmanız gereken sadece onları etkisiz hale getirmek için amansız bir mücadele içerisine girmeniz olacaktır.

Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames detayları

Oyun en yeni oyunlar kategorisinde karşımıza çıkmaktadır. Ancak macera oyunları kategorisinde de Little Ben Alien Hero – Fight Alien Flames oyununu indirme şansını yakalamış olursunuz. Başarılı görsel efektleri ile dikkatleri üzerine çeken bu oyunun şu an için indirilme sayısı ise 500 Bin üzerinde görünmektedir.

Mevcut sürüm olarak ise 1.5 sürümü ile karşımıza çıkan oyunu cep telefonlarınıza ve diğer cihazlarınıza indirmek için gerekli olan Android işletim sisteminin 2.3 ve üzerinde olması gerekmektedir. PEGI tarafından 7 derecelendirme puanı alan bu oyununda herhangi bir oyun içerisinde satın alma öğesi bulunmamaktadır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir