Binance

Motorola Moto X5 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Motorola Moto X5 Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Motorola firmasının uzun bir aradan sonra yeniden girdiği telefon piyasalarında çıkarttığı telefonlar dikkat çekmeye devam ediyor. Özellikle son zamanlarda firmanın farklı modeller ile kullanıcılarına hizmet vermeye başlamasından hemen sonra Moto X5 telefonu hakkında merak ettiğiniz teknik detayları sizlerle buradan açıklamak istiyoruz.

Moto X5 Ekran özellikleri

Ekran olarak kullanıcıların biraz büyük ekran boyutu sunacak olan Motorola firmasının Moto X5 modelinde 5.9 inçlik bir ekran boyutu bulunuyor. Moto X5 modelinde bulunan ekranın piksel yoğunluğu ise 424 PPI olarak karşımıza çıkıyor. Moto X5 modelinde ekran çözünürlüğü ise 2160 x 1080 piksel çözünürlükte. 16 Milyon ekran renk sayısı bulunan Moto X5 modelinin kapasitif dokunmatik ekranı bulunuyor.

Moto X5 batarya özellikleri

3000 mAh batarya kapasitesi ile kullanıcılardan eksi puan alan Motorola firmasının Moto X5 telefonunda şarj tipi olarak kullanılan seçeneğin Type-C olduğunu belirtelim. Hızlı şarj özelliği de bulunan telefonun bataryasının değişmediğini belirtelim.

Motorola Moto X5

Moto X5 kamera özellikleri

Çift arka kamera ile gelecek olan bu telefonun özellikle arka kamerasının birinde 12 MP çözünürlük bulunurken, diğerinde 8 MP çözünürlüğe sahip geniş açılı bir kamera bulunmaktadır. Ön kamerasında da kullanıcılarına 8 MP çözünürlükte kamera hizmeti sunacak olan Moto X5 modelinin kamera konusunda orta segment sınıfında yer alan telefonlar ile aynı özelliğe sahip olduğunu belirtmek istiyoruz. İkinci ön kamerası da bulunan Moto X5 modelinin 5 MP çözünürlüğü ise biraz düşük olsa da telefonda 4 kamera olmanın avantajını kullanıcılarına sunmaktadır.

Moto X5 temel özellikleri

3 GB RAM kapasitesi ile karşımıza çıkması muhtemel bir telefon Moto X5 modelinde SD kart desteği ile hafızanın 2 TB’a kadar çıkacak olması belki de en dikkat çeken özellikler arasında yer almaktadır. Siyah, Metal ve Gri Metal seçenekleri ile satışa sunulacak olan bu telefonun ülkemizde 8. ayından sonra satışa çıkması beklenmektedir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir