Binance

Yüksek Standartları ile Gold Home Ev Tekstil E-Ticaret Mağazası

Yüksek Standartları ile Gold Home Ev Tekstil E-Ticaret Mağazası
Yüksek Standartları ile Gold Home Ev Tekstil E-Ticaret Mağazası

Yüksek standartlar artık sanıldığı kadar uzak olmaktan çıkmaktadır hem de ucuz ürün yelpazesi ile sizlerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir düzeyde. Kalitenin yüksek olmasını ucuz ürün etiketi ile bir araya getirmek isteyen Gold Home, ev tekstili E-Ticaret mağazasını yaklaşık 1 yıl önce oluşturmuştur Sürekli gelişen altyapısının desteklediği özellikler ile müşterilerine hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir.

EVİNİZİ RENKLENDİREN ÜRÜNLER

Her köşenin ayrı bir önemi olabileceği gibi farklı tarzların, desenlerin ve canlı renklerin insanların huzur içinde bir ev hayatı yaşamasını sağlayabileceğini ön plana çıkarmak isteyen Gold Home, sürekli geniş bir yelpazede ev tekstili ürünleri üretip müşterileri ile buluşmaktadır. Toptan satışları olduğu gibi perakende satışları ile farklı müşteri portföylerini bir araya getirme özelliği sayesinde dinamik bir platform oluşturmaktadır.

Banyo içerisinde sizlerin ihtiyaç duyabileceğiniz havlu, bornoz gibi ürünlerin dışında banyo halısı ve klozet takımları ile renkli bir ortam yaratabilmektedir. Çocuklarınız için en sağlıklı ve eğlenceli çocuk odası nevresim takımlarının yanı sıra yatak odası takımlarında da tek ve çift kişilik ebatları sayesinde sürekli canlı kalmanıza yardım edebilecektir. Taç gibi artık uluslararası bir marka haline gelmiş olan firmanın ürünleri sayesinde de sizlerin farklı yaklaşımlardan faydalanmanızı sağlayan Gold Home bu duruşu ile sizlerin en kaliteli ürünlere en ucuza erişmenizi hedeflemektedir. Her odanın ihtiyacına göre özel olarak geliştirilmiş olan perde koleksiyonları sayesinde isterseniz store perdeler, dilerseniz zebra perde seçenekleri ile evinizin dışa açılan penceresini estetik bir hale çevirebilirsiniz.

HER ÜRÜNE ÜCRETSİZ KARGO, KAMPANYALAR VE ŞARTSIZ GERİ İADE

E-Ticaret anlayışında ilk akla gelen durumlardan biri olan kargo ücretlerinin pahalı olabilmesi nedeni ile Türkiye’nin her bölgesine ulaşımı hızlı sağlamak amacı ile ücretsiz kargo sağlanması sizlerin ekonomik açıdan rahatlamanızı sağlamaktadır. Hızlı erişimlerin ve teslimat olmasını sağlayabilmek için hemen işleme giren siparişler 1 işgünü içinde anlaşmalı kargo firmasına verilir ve en geç 3 iş günü içinde sizlerin elinde olur. Koşulsuz geri iade sayesinde istediğiniz takdirde Gold Home ev tekstil ürünlerini 14 gün içerisinde şartsız ve bahane bildirmeden geri gönderebilirsiniz. Sürekli olarak sizlerin en ucuz tekstil ürünlerine erişmenizi sağlamak için düzenli yapılan fırsatlar ve kampanyalar indirimli siparişler vermenizi sağlamaktadır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞE ‘MERHABA’ DEYİN

En yüksek güvenlik önlemlerinin alınması için altyapısında 3D kullanan goldhome.com.tr bundan böyle sizlerin E-Ticaret ortamında rahatlıkla kredi kartınızı kullanabilmenizi sağlayabilmektedir. Ayrıca farklı ödeme opsiyonu olan havale seçeneği ile de dilediğiniz şekilde siparişinizi kapınıza kadar ulaştırmış olabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir