Binance

Yeni Neslin Bir Meslek Olarak Film Oyunculuğuna Bakışları Nasıldır?

Yeni Neslin Bir Meslek Olarak Film Oyunculuğuna Bakışları Nasıldır

NEDEN OYUNCULUK?

Öncelikle, yeni nesil olarak tabir ettiğimiz gençlerimizin gerçekten bu mesleği seviyorlar mı yoksa fiyatlandırma sistemi çok iyi olduğu için mi yoksa bu mesleğe özendikleri için mi yöneliyorlar bu sorulara cevap bulmalıyız.

 Herkesin bildiği gibi artık günümüzde oyunculuk mesleği göze hitap eden ve özellikle gençlerimize cazip gelen bir sektör haline geldi. Aslına bakarsanız gerçekten öyle. Ama en önemli çekiciliği fiyatı ve ünlü alma arzusu diyebiliriz.

NE ZAMAN YAPMALIYIZ?

Ne zaman yapmalıyız sorusunu şu yüzden sorduk. Genellikle bildiğimiz üzere oyuncuların filmleri çektikleri yer. Set olarak tabir ettiğimiz yerde insanların ne kadar vakit geçirdikleri. Sonuç olarak burada yer alan genç arkadaşlarımızın çoğunun öğrenci olduğunu söylemek mümkün.

Bu genç arkadaşların okullarını aksatmamaları için nasıl bir önlem alınıyor olabilir sizce. Burada yapılan ve özen gösterilen tek şey genç arkadaşların okul sonrasında sete gelmeleri ya da acil bir çekim olduğu zaman okul müdüründen izin alarak okuldan sete geçmeleridir. Bu tabi ki de genç arkadaşlarımızda yorgunluk hissi oluşturabilir.

Bu şekilde de nasıl ve ne kadar verim alınabilir ya da genç arkadaşlarımız bu tempoda okullarından ve derslerinden ne kadar verim alabilir işte bunların hepsi birer tartışma konusu.

O yüzden eğer bu işi yapıyorsak biraz daha dikkatli olmalı her işimizi zamanında yapmalıyız ve gerçekten oyunculuk, sunuculuk ya da komedyenlik gibi mesleklere yeteneğiniz varsa bütün zorluklara rağmen yapmanızı tavsiye ederim.

NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Daha önce bahsettiğimiz gibi zaman dilimine çok dikkat etmemiz gerekir. Çünkü hepimiz gençlerimizin gerek fiyat için gerekse özendikleri için gerekse de ünlü olmak için bu işi istediklerini biliyoruz. Fakat bunları yaparken günlük hayatımızdan kopmamalı ve adımlarımızı dikkatli atmalıyız.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir