Binance

Yazın En Şık Kot Kombinleri

Yazın En Şık Kot Kombinleri

Kot, her mevsim için en uygun kumaş seçeneği oluyor. En şık kot kombinleri ile 2018 yazının en şık kadını siz olabilirsiniz. Her ortam için uygun olması, yapılan kombin ile hem şık hem de spor olma seçeneklerinin olması önemlidir. Kot kumaştan yapılmış çok sayıda kıyafet olduğundan, dilediğiniz kombini yaparak yazın rahat edeceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz.

Kot Elbiseler

Yazın gündüz ya da gece fark etmeden elbiselerin tercih edildiğini görüyoruz. Özellikle kot elbiseler, çoğu zaman spor bir şıklık için tercih ediliyor. Mini boy kot elbiseler ile gündüz saatlerinde hem rahat hem de spor bir şıklık yakalanabiliyor. Sahil kenarında yürüyecek olanlar için kot elbisesine uygun bir ayakkabı seçimi yapmasının yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Kot elbise modelleri seçiminizi yaptıktan sonra dilediğiniz ayakkabı ve aksesuarlar ile kombin edebilirsiniz. Bunun için sunulmuş olan renk renk seçenekler var. Kişisel tercihlerinizi de ön planda tutarak kombininizi yapabilirsiniz.

Yazın En Şık Kot Kombinleri

Kot Şortlar

Ne giyeceğim diye düşündüğünüz anda yardımınıza koşacak olan seçenek kot şortlardır. Direkt olarak bu kot şortları tercih etmeniz halinde sadece üstüne ne giyeceğiniz kalacak. Mini boy koy şortlar spor şık olmanızı sağlar. Bunun için üstüne baskılı tişörtler ya da sade tişörtler tercih edebilirsiniz. Seçiminizi yapmanız durumunda, direkt olarak kot şortlar ile şıklığı yakalayacaksınız. Kot şort modelleri arasında yırtık olanlar, mavi renkte ya da siyah – beyaz olanlar bulunuyor. Seçiminizin yapılması ile aksesuarlarınızı seçerek kombini tamamlayacaksınız. Gecenin ya da gündüzün en şık kadını olmak için tamamlayıcı unsurların önemli olduğunu unutmayın.

Yazın En Şık Kot Kombinleri

Kot Tulumlar

Tulum seçenekleri de kişinin yaz aylarında kot kumaştan tercih etme ihtimalinin olduğu seçenekler arasında. Kut tulumlar ile yapmış olduğunuz kombinler hem gece hem de gündüz saatleri için uygun olabilir. Mini kot tulumlar ya da uzun kot tulumlar tercih edilebilir. Sizin vücudunuz için uygun olanını tercih etmeniz de fayda var. Spor ayakkabı ile kombin edildiğinde oldukça şık olan bu kot tulumlar ile 2018 yaz modası uyumunu yakalamış olacaksınız.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir