Binance

Yaza Girerken Nasıl Hızlı Bronzlaşılır?

Yaza Girerken Nasıl Hızlı Bronzlaşılır?
Yaza Girerken Nasıl Hızlı Bronzlaşılır?

Yaz ayları yaklaşırken sanırım biz kadınların en büyük sıkıntısı nasıl bronzlaşırız? Kışın açılan tenlerimizin rengi beyaz peynir kıvamına gelmişken, hem organik hem sağlam bronzluk ve parlaklık verecek muhteşem bir formül mevcut.

Ancak bu güzel yağı kullanmak için biraz sabretmek gerekiyor. Çünkü hazırladığınız yağ 1 yıl boyunca kapalı alanda hiç kapağı açılmadan bekletilmesi gerekiyor.

Hazırlayacağınız yağ için bir ceviz ağacı bulmanız yeterli. Yaklaşık 8-10 adet ceviz ağaçtan toplanır ve yıkanır. Yıkanan cevizlerin tek yüzüne keskin bir bıçak ile kesik atılır.

Bu kesik cevizin içindeki maddelerin dışarı salınması için gerekli. Orta boy bir kavanozun içerisine konulan cevizlerin üzerine zeytinyağı doldurulur.

Kavanozun tamamını zeytinyağı ile doldurabilirsiniz. Karışımı hazırlamak bu kadar basit. Ceviz, içindeki sağlıklı maddeler sayesinde hem cildinizi besleyecek hem de bronzluk verecektir.

Zeytinyağı ise cildinizin parlamasını sağlayacağından mükemmel bir organik yağ elde etmiş olacaksınız. Hazırladığınız bu karışımı mutfakta herhangi bir dolapta bir sonraki yaz kullanmak üzere saklayabilirsiniz.

Kullanıma hazır olduğunda püskürtmeli bir işe içerisine bu yağı alarak dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir