Binance

Yaz Aylarında Günlük Giyim Modası

Yaz Aylarında Günlük Giyim Modası

Yaz aylarında günük giyimde dikkat edilmesi gerekenler sizin şık ve rahat bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Sıcak havalarda renk ve kombinler önem kazanır.

Renk Seçimlerine Dikkat

Yaz aylarında  renk seçimi sizin gün içinde nasıl zaman geçireceğinizi etkileyebilir. Eğer güneşin tam tepede olduğu zamanlarda sokağa çıkmanız ve uzun süre  dışarıda kalmanız gerekiyorsa terlediğinizde bunu emecek kumaş giymek, açık renkler kullanmak avantajlı olacaktır.

Yani cildinize de önem vererek rahat hissedebileceğiniz kıyafetler giyilmelidir. Ancak akşam davetleri olduğu zaman renkleri daha fazl çeşitlendirmek mümkün olacaktır.

Yaz Aylarında Günlük Giyim Modası

Sevdiğiniz canlı renkleri mekana göre de ayarlayarak kullanabilirsiniz.

2018 Etek Ve Elbise Kombinleri

2018 yaz sezonu kombin önerileri etek ve elbiselerle öne çıkıyor.  Eğer siz de altı açık kıyafetlerle serin bir yaz geçirmek istiyorsanız bu kıyafetlerle ideal kombinleri oluşturabilirsiniz.

Elbise giyerken ayakkabı ve çanta ile kombin daha da önem kazanır.  Bu nedenle renk geçişi ve klasik spor  ayrımına da bakarak kombin yapılır.

Etek giyimde de bluz özellikleri önemlidir. eğer etek çok gösteriliyse bluz daha sade olmalı etek sade olması halinde de bluz göösterişli olmalıdır.

Gündüz saatlerinde elbiseleri daha günlük olarak seçmek de işe yarayacaktır.

Kıyafete Uyan Makyaj

Yaz  aylarında makyaj konusuna gelince yine  gün içinde ağır makyaj yapmaktan kaçmak gerektiğini belirtmek gerekiyor. Günlük giyiminizle kombin olacak ve uyum sağlayacak saç makyaj ayarlaması olmalıdır.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir