Binance

Yapay Zeka Destekli Pix Uygulaması

Yapay Zeka Destekli Pix Uygulaması
Yapay Zeka Destekli Pix Uygulaması

Yapay Zeka Destekli Pix Uygulaması

Her yeni teknolojik gelişmenin çoğunda yer alan suni zeka bundan sonra fotoğraf programlarında da karşımıza çıkmaya başladı ve yapay zeka günden güne hayatımızda genellikle daha büyük bir yer edinmeye başladı. Günlük yaşantımızda bir çok alanda kullandığımız detaylı suni zekalar hayatımızı kolaylaştırıyorlar. Microsoft doğrulusunda tasarlanan Pix kamera programı suni zekanın nimetlerinde yararlanmak üzere oluşturuldu. Pix camer’a programı sizin günlük hayatta daha iyi ve net görüntüler çekmeniz amacıyla yapıldı. Çektiğiniz fotoğrafı kendisi suni zekayı kullanarak netleştiriyor ve iyileştiriyor.

Doküman Çekimlerini Düzeltiyor

Kopyasını çıkartmak dilediğiniz bir doküman olduğunda ya da bir dokümanı sanal ortamda paylaşmanız gerektiğinde size yardımcı olan en çok kullanılan program Google Play Store’da ve App Store’da sahip olunan fakat pix camera programı bunu bir ismim öne taşıyarak suni zekadan yardım almaktadır. Okunmayan yerlere ilgi harcayıp sanki taratılmış gibi size sunuyor. Uzak mesafelerden çektiğiniz fotoğrafları daha net görüntü ve okunabilirliği yüksek şekilde yapabiliyor. Kamera desteğinin kullanımda çok mühim olduğunu dile getiren programlamayı deneyimlemiş kullanıcılar Apple iPhone 7 doğrulusunda daha çok 5 yıldız yorumlar almıştır.

Şimdilik Yalnızca App store’da

Şuan amacıyla yalnızca ios platformunda tespit edilen Pix Camera’yı yakın bir vakitte Android kullanıcılarda kullanabilecek. Bu program yardımıyla çektiğiniz makale sahibi olan fotoğraflar daha kaliteli olacak. Çünkü program otomatik olarak fotoğrafları tekrardan hizalayıp ve renk tonlarını ayarlayıp sizlere sunmaktadır.

Uygulamanın Apple versiyonu olan iOS cihazlarda kullanılmak üzere App Store’da indirilebilir durumdadır. Android kullanıcıları amacıyla şimdilik indirilebilir olmayan program yakında Google Play Store’da da konumunu alacak. Tamamen bedava olarak kullanılabilecek olan Pix Camera programının bütün platformlarda ne vakit aktif olacağı ise şimdilik netleşmiş değildir. iOS ve Android tabanlı akıllı mobil cihazlarda suni zeka kullanan bu denli profesyonel bir programın da çok az olduğunu belirtmek isterim.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir