WordPress İçin En İyi Oylama Eklentileri

Wordpress İçin En İyi Oylama Eklentileri
WordPress İçin En İyi Oylama Eklentileri

WordPress İçin En İyi Oylama Eklentileri

İnternet sitelerimizin Google’dan gelen web trafiğini belirli optimizasyonlarla arttırmak isteriz. Bu sebeple Google’da olan sıralamalarımızı yükseltmek isteriz. Yeni güncelleme ile birlikte sitelerimizde yer alan oylamaların Google algoritmasında biraz daha önem kazandığı görülmektedir.

Organik Trafik Kazanmada Zengin Snippet’lerin Önemi: Yayınınıza zengin snippet eklemek ve arama sonuçlarında rekabetin önüne geçmek için oylama eklentilerini ve oylama eklentilerinin yanı sıra ek özelliklerini kullanabilirsiniz.

Bu yazımızda WordPress için en iyi 6 Rich Snippet  Oylama Eklentisini derledik.

Öte yandan Google’da ara sonuçları ile birlikte çıkan “oylamalar ve yıldızlar”, ziyaretçilere güven vermekte olduğu için, Google sıralamanız yükselmese bile yayınlarınızın aldığı tıklama sayısını artırır.

1. All In One Schema.org Rich Snippets: Eklenti tarif, etkinlik ve yorum bölümleri önemli içerik barındıran web sayfaları için ideal zengin snippet’ler içerir.

2. WP Rich Snippets: İnceleme siteleri için zengin snippet’ler şunları içerir: Derecelendirmeler, Fiyatlandırma, Özetler, Ve dahası…

3. Rich Snippets WordPress Plugin by CodeCanyon: Eklenti için mevcut olan müşteri desteği hızlı ve duyarlı olduğundan WordPress için en iyi zengin eklentilerden biridir.

4. Schema App Structured Data: Bu eklentiyle birlikte, yayınlar ve yazar sayfaları için özel olarak oluşturulan zengin snippet’ler düzenlenebilir ve özelleştirilebilir. Bu wp eklentisi ücretsizdir. Ancak gelişmiş özellikler ve daha iyi teknik destek için, aylık 37 ABD Doları değerinde bir premium sürümü var.

5. WP Review Pro: Çoğu blog yazarı, yayınlarına ve çeşitli mikro verilere dayanan bu zengin snippet’lerden yararlanır: Ürün incelemeleri, Araçlar, Kısa açıklamalar… Eklentinin premium sürümü, ücretsiz sürüme kıyasla daha hafif ve kullanımı daha kolaydır.

6. Author hReview: Bu, bir inceleme zengin snippet test aracı olarak farklı şekillerde tıklamalarla gerçekleşen ve kısa bir kod aracılığıyla gösterebileceğimiz uygulamalar için geçen zamandan tasarruf etmek mümkündür.

Kullanıcı dostu ve WordPress için yukarıda listelenen en iyi altı zengin snippet eklentileri bunlardır. Sizler de kontrol sunmak için eklentiler arıyorsanız, seçmeniz gereken eklenti yazımızıda geçen tüm ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir