Binance

WordPress Blogunuzu Yedeklemek Neden Önemlidir?

WordPress Blogunuzu Yedeklemek Neden Önemlidir?
WordPress Blogunuzu Yedeklemek Neden Önemlidir?

WordPress Blogunuzu Yedeklemek Neden Önemlidir?

WordPress blog’unuzun yedeklerini almak önemlidir. Her zaman bir sorunla karşılaşılabilir ve veri kaybına uğrayabilirsiniz. Bu nedenle wp yedekleme almanız son derece önemlidir.

Biliyorsunuz, hayat risk olmadan bir şey değildir ve aynı blog’larınızla da ilgilidir. Blogunuza yapacağınız riskler, blogunuza muhteşem değişiklikler getirip blogunuzu her zamankinden daha iyi hale getirebilir.

Ancak, risk almayı seçerseniz, yalnızca iyi bir yol izlemeniz önemli değildir. Kötü giderse, blogunuz belirgin bir şekilde değişir ve tüm çabalarınız tamamen boşa gider. Ancak, blogunuzu yedeklediyseniz, risklerinizin iyi mi yoksa kötü mü gideceği önemli değil.

Blogunuzu her zaman sahip olduğunuz yedekten geri yükleyebilirsiniz ve bu da, neden olabileceği tehlikeleri düşünmeden blogunuz üzerinde uygulamanıza/denemenize yardımcı olur.

Sitenizi yedekler ise düşünmeniz gereken nokta şudur. Siz, veritabanı ve dosyaların yedeklerini almak istiyorsunuz.

Çünkü bir hack saldırısı olabilir, sunucular zarar görebilir ya da demin dediğimiz gibi bir şeyler deniyor olabilirsiniz. Bu sebeple birden çok özelliği destekleyen eklentiler gerekmektedir.

WordPress Yedekleme ile ilgili düşüncelerinizi ve yaşadıklarınızı aşağıdaki yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir