Binance

VPNhub Uygulaması Nedir, VPNhub Nasıl Kullanılır?

VPNhub Uygulaması Nedir, VPNhub Nasıl Kullanılır?
VPNhub Uygulaması Nedir, VPNhub Nasıl Kullanılır?

VPNhub Uygulaması Nedir, VPNhub Nasıl Kullanılır?

Tanınmış yetişkin içerik sitelerinden Pornhub, kendi VPNhub uygulamasını çarpıcı bir kararla hizmete soktu. Bu hizmeti sunmalarıyla dünya çapında eleştiri alsa da büyük bir başarı elde ettiği aşikar.

Peki, VPNhub ne işe yarıyor? İşte bu yazımızda VPNhub’ın ne olduğunu, nasıl kullanılacağını ve diğer her şeyi sizin için inceledik.

VPNhub Nasıl Kullanılır?

VPNhub uygulaması her ne kadar PornHub tarafından hizmete sunulsa da sadece yetişkin içeriklere girmek için değil diğer yasaklanmış sitelere de girebilirsiniz.

Yani diğer VPN uygulamaları ile aynı işlevi gördüğünü söyleyebiliriz.

VPNhub ile yasaklanmış her siteye kolayca ulaşabilirsiniz.

Mobilden kullanacak kişiler, ücretli ve ücretsiz bir şekilde Google Playstore ve Appstore’dan rahatlıkla indirebilirsiniz.

İndirdiğiniz uygulamayı açarak, kolay ve hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

VPNhub Ücretsiz Ve Ücretli Versiyonlarının Özellikleri Nelerdir?

VPNhub uygulamasını ücretli, yani premium şeklinde kullanabileceğiniz gibi ücretsiz de kullanabilme seçeneğiniz mevcut.

* Ücretsiz versiyonda tahmin ettiğiniz gibi belli kısıtlamalar mevcut. Bu kısıtlamalardan ilki sadece mobilde kullanabiliyor oluşunuz.

Bunun yanı sıra can sıkıcı ve vakit kaybettiren reklamlara maruz kalacaksınız ve belirli, hızı çok iyi olmasa da idare eder derecede olan bölgelere erişim izniniz vardır.

Tüm bu kısıtlamalara rağmen VPNhub sayesinde, izlenmeden tüm yasaklı sitelerde özgürce dolaşabilirsiniz.

* Ücretli (premium) versiyonu ise aylık belirli bir miktar ücret ödeyerek, masaüstünde ve mobilde hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

Peki, ücretli versiyonda ücretsiz versiyona göre ne gibi özellikler farklı. Öncelikle can sıkıcı reklamları tek tıkla engelleyebilirsiniz, böylece can sıkıcı reklamlarla her dakika uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Asıl farklılık ise sadece bir bölgeye bağlanmak yerine daha hızlı sunucuları olan bölgelere bağlanabilirsiniz. Böylece sitelere daha hızlı bir şekilde girerek, yüksek kalitede videoları daha hızlı bir şekilde izlemenize imkan tanıyor.

Ücretlendirmeleri Ne Kadar?

Aylık seçeneği aldığınızda 39,99 TL ödeyeceğiniz gibi yıllık seçeneği aldığınızda her ay sadece 15,33 TL ödeyeceksiniz.

Yıllık tercih ettiğinizde %30luk bir yüzde ile daha ucuza uygulamayı kullanacaksınız. Ayrıca bu uygulama, hizmeti denemeden para vermek istemeyenleri de ‘deneme sürümünü’ çıkararak düşünmüş.

Deneme sürümünde ücretli versiyonda kullanabileceğiniz tüm özellikleri, 7 günlük bir süreyle, ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir