Binance

Viessmann Bayilik Şartları

Viessmann Bayilik Şartları

Bir aile şirketi olarak kurulan Viessmann, 1917 yılında ticari hayatına başlamıştır. Yaklaşık 100 senelik deneyimi ile sürekli olarak büyüyerek ve dünyanın en seçkin markalarından biri olarak günümüze kadar gelebilmiştir.

Öncü ısıtma, soğutma tekniği ve sanayi alanlarında faaliyet gösteren firmanın tam 11 ülkede üretim yapan fabrikaları var. Üstelik 74 farklı ülkede temsilcikleri ve satış şirketleri ile 120 şirketten oluşuyor.

Alman markası olarak kurulan şirket, uluslararası önemli şirketlerden biri olabilmiştir. 2014 yılı itibari ile 2,2 milyar Euro ciroya sahip olan şirketin cirosunun %56’sı Almanya dışında ki satışlarındandır.

Isıtma sistemleri, soğutma sistemleri ve Endüstriyel sistemler kuran şirket 1,5 ile 120.000 kW arasında ki tüm ihtiyaçlar için uygun çözümler sunabilir.

Temel olarak 4 farklı alanda faaliyet göstermektedir; Bölgesel ısıtma sistemleri, konutlar, endüstriyel binalar ve ticari binalar.

Küresel ölçekte alanının lideri olan şirket aynı zamanda bir teknik servise, satış temsilciliğine ve bayiliğe de ihtiyaç duyuyor.

Eğer siz de Viessmann Yetkili Servisi ya da bayisi açmayı düşünüyorsanız, öncelikle bunun için başvuru yapmanız gerekir.

Başvurunuz onaylanır ise şartları görüşmek için size geri dönüş yapılacaktır.

Viessmann servis, satış temsilciliği ya da bayilik için başvuruyu resmi internet sitesinden yapabilirsiniz.

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru şekilde doldurduktan sonra “gönder” butonuna basın.

Gönderdiğiniz formdaki bilgiler değerlendirmeye alınacaktır ve olumlu olması durumunda size geri dönüş yapılacaktır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir