Binance

Victoria’s Secret Bayilik Şartları

Victoria’s Secret Bayilik Şartları
Victoria’s Secret Bayilik Şartları

Victoria’s Secret Bayilik Şartları

Bildiğiniz üzere Victoria’s Secret kadın iç giyim ve güzellik ürünleri satan Amerika menşeili bir firmadır. Bayilik veren firmalardan biridir ve en karlı bayiliklerden biridir.

Firma kurulduğu andan itibaren fantezi iç giyim üzerine ürünler üretmekte iken 1990 yılında değiştirdikleri şirket politikasıyla tüm kadın iç çamaşırı ürün çeşitlerini satmaya başlayan bir firmadır.
Çok sayıda müşteri tarafından tercih edilen bir marka olan Victoria’s Secret daha çok ekonomik düzeyleri yüksek bireyler tarafından tercih edilmektedir.

Victoria’s Secret markası dünyada ve ülkemizde bayilikler vererek pazarını daha da genişletmeyi hedefleyen bir firma olmakla beraber 2011 yılında ilk bayiliğini Türkiye’de açması Türkiye’nin gelişmekte olması ve Türkiye’deki pazara hakim olması olarak düşünülebilir. Aynı zamanda ilk mağazanın Türkiye’de açılması Türk insanın bu markayı ne kadar tercih ettiğinin de bir göstergesidir.

Victoria’s Secret Bayiliği Almak

Hali hazırda çok fazla yaygınlaşmamış olması ve büyüme olasılığının büyük olması nedeniyle Victoria’s Secret bayiliği almak olumlu sonuçlar doğuracaktır. Bir markanın ilklerinden olmak her zaman kazandırmaktadır.

Victoria’s Secret bayiliği almak için ne kadar sermaye gerekir? Bayilik şartları nelerdir?

Markanın ürünleri oldukça kaliteli ve pahalı olmakla beraber her kesime hitap edemeyeceği kesindir. Ancak bu markanın ürünlerini daha çok kalburüstü kesime tanıtabilmek için merkezi ve AVM türü yerlerde açılması daha mantıklı olabilir.

Bunun yanı sıra bu tür yerlerin maliyetleri daha fazla olacaktır. Şartlara gelecek olursak bu konuda çok fazla bilgi sahibi olmak zordur. Bunun için firmanın Türkiye temsilcilikleriyle görüşülüp konu hakkında detaylı bilgiler alınabilir.

Firma yetkilileri size bayilik şartlarını ve dekorasyon için mutlaka ipuçları verecektir. Genelde renk olarak seksi çağrıştırması hedeflenmektedir ve kırmızı ve pembe renkleri tercih edilmelidir. Daha detaylı bilgiyi markanın temsilciliklerinden alabilirsiniz.

Victoria’s Secret Bayilik Şartları

Victoria’s Secret kadın giysisi, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri satan Amerikalı bir iç giyim markasıdır.

1990’larda Victoria’s Secret sadece zevk için değil aynı zamanda gereksinim olarak satın alınacak iç çamaşırları üretmeye başladı. Bugün tüm dünyada modaya uygun ve estetik iç çamaşırları birçok alışveriş dükkanının camını süslüyor.

Bugün erkekler Victoria’s Secret mağazasına giren eşlerine veya kız arkadaşlarına seve seve eşlik ediyor. Kadınların çoğu hayallerini süsleyen farklı ölçüler ve şekillerde ürünler bulmaktan mutluluk duyuyor. Roy Raymond 1977 yılında ilk Victoria’s Secret’ı San Francisco’da açtığında kafasındaki resim tam olarak buydu. Raymond eşlerine makyaj malzemeleri veya iç çamaşırları almaktan çekinen erkekler için şık dekorasyonu olan çekici bir mağaza hayal etti. Bir sene sonra Raymond iç çamaşırlarını başka bir seviyeye çıkardı. Sütyen, külot, korse ve pijamalarının reklamını yapmak için posta yoluyla gönderilen kataloglar hazırladı.

Victoria’s Secret kataloglarına verilen cevaplar hızlı ve dikkat çekici oldu. Raymond’ın işleri kısa bir sürede kat ve kat artış göstedi. Bütün iş adamlarının karşılaştığı gibi o da talepleri karşılamada ve postaları düzenlemede sıkıntılar yaşadı. 1982 yılında 4 milyon dolar karşılığında kadın giyim firması The Limited’ın sahibi Leslie Wexner’e firmayı sattı.

Açık saçık olarak tanımlanabilecek kataloglar her yaş grubundaki erkekler tarafından talep görmeye başladı. Hatta kadınlar bile yeni katalogların çıkmasını erkekler kadar şevkle beklemeye başladı. Çok geçmeden sayfalara sadece iç çamaşırları değil aynı zamanda spor kıyafetleri ve aksesuarlard a eklendi.

2002 yılında sadece Amerika’da yaklaşık 2,300 Victoria’s Secret dükkanı ve butiği vardı. Ateşli ve süslü kataloglar senede 350 milyondan fazla eve gönderiliyordu. Şu anda mağazalar ve butikler daha estetik. Kadınlar bu seksi ve süper kadınsı iç çamaşırlarına bayılıyor. Ölçüleri, yaşları ve zevkleri ne olursa olsun kendilerini bu iç çamaşırlarıyla seksi ve iyi hissediyorlar.

Victoria’s Secret bayilik şartları net olmamakla birlikte bayilikle ilgili detaylı bilgilere firmanın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İç giyim sektöründe iş kurmak isteyen veya bayilik almak isteyen girişimciler için bayilik veren iç giyim firmalarını araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir