Binance

Vestel Bayilik Şartları

Vestel Bayilik Şartları

Büyük bir özenle hazırladığımız bayilik ilanlarından biri olan Vestel Bayilik Şartları‘nı, bayiliktr.com farkıyla, sizler için yayımlıyoruz.

1984 yılında kurulan ve o zamandan beri sürekli olarak pazar payını arttıran Vestel bünyesinde ki pek çok şirket ile birlikte Dünya genelinde büyümeye devam ediyor.

1994 yılında Zorlu Holding bünyesine dahil olmasından bu yana hiç küçülme yaşamadan ve vizyonunu değiştirmeden faaliyet göstermeye devam ediyor.

13 tane yurtdışında, 13 tane de yurtiçinde olmak üzere toplamda 26 adet şirketi bünyesinde barındırıyor.

Beyaz eşya dijital alanlar, tüketici elektroniği ve bilgi teknolojileri alanında dünya markası olma vizyonu gerçekleşti diyebiliriz.

Her sektör dahil olmak üzere Türkiye’nin en iyi 10 markası içerisinde yer alan Vestel yıllardır ihracat şampiyonluğunu hiçbir rakibine kaptırmadı.

30.000 çalışanı ile birlikte ülkeye katkısı da yadsınamaz. Alman ekolünün hakim olduğu dünyada 4 büyük Avrupa makasını da satın alarak bu markaların gelişimi için de çalışmalar yapılmaktadır.

Siz de sürekli büyüyen Vestel ailesine katılmak istiyorsanız, bayilik ya da satış noktası için başvuru yapmanız gerekir.

Bayilik ya da satış noktası yetkisi alabilmek için gereken şartların tamamını Vestel’in resmi internet sitesinde bulabilirsiniz.

Vestel servislerinin olması gereken nitelik ve sağlamanız gereken şartları onayladıktan sonra “İletişim” bölümünde bulunan alanda ki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurup göndermeniz gerekiyor.

Daha sonra gerekli değerlendirme yapılarak tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Vestel Yetkili Servisi olabilmek için yapmanız gereken işlemlerin tamamı bu kadar.

Sormanız gereken soruları ya da öğrenmeniz gereken diğer detayları Vestel Çağrı Merkezi’ni arayarak gerekli birime ulaşabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir