Binance

Vaillant Bayilik Şartları

Vaillant Bayilik Şartları

Franchise veren firmalar hakkında en geniş bilgi veren bayiliktr.com, sizler için kombi bayiliği veren şirketler yazı dizisine, Vaillant Bayilik Şartları‘yla ilk adımı atıyor.

Vaillant, köken olarak 1874 yılında kurulan ve o zamandan şimdiye kadar da faaliyet gösteren Alman markasıdır.

Tam bir başarı öyküsüne sahip olan Johann Vaillant tarafından kurulmuştur. İlk kuruluşu pompa üretimi ve bakır dövme atölyesi içindir.

1894 yılında gazlı sıcak su ısıtıcısını kapalı sistem olarak ilk defa üreten kişi de yine aynı isim olmuştur. Piyasada tam olarak devrim etkisi yaratan bu yenilik başarıyı da beraberinde getirdi.

1905 yılında yine devrim niteliğinde ki yeniliği aynı marka yapmıştır; şimdi şofben olarak bilinen, ilk duvar tipi sıcak su ısıtma cihazıdır.

Daha sonra merkezi ısıtma sistemi ile tüm radyatör ve ısıtıcıları tek merkezde toplayabilmiştir.

Sürekli olarak devrimsel yeniliklere imza atan şirket sıcak su ve ısıtma işlerini birleştirip tek cihaz ile yapabilen yeni bir akıllı kombinasyon gerçekleşmiştir.

Buda ilk kombi olarak 1967 yılında tarihe not düşmüştür. Ar-Ge çalışmalarına her zaman önem veren ve yeniliklerin öncüsü olan firmanın lider olması da buna bağlıdır.

Vaillant servisleri ve bayileri de anlaşmalı olarak yeni girişimcilerin en fazla ilgi gösterdiği alanlardan biri olmuştur.

Bu nedenle birçok kişi başvuru yaparak satış noktası olmak ya da Vaillant servisi olmak istemiştir.

Siz de bunun için başvuru yapmayı istiyorsanız Vaillant resmi internet sitesinden başvuru formu doldurabilir, ya da “İletişim” kısmından çağrı merkezi ya da Genel Müdürlüğü arayabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir