Binance

Unlu Mamuller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Unlu Mamuller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar
Unlu Mamuller Bayiliği ve Franchising Veren Firmalar

Günlük hayatımızda en çok alışveriş yaptığımız alan diyebileceğimiz unlu mamuller insanoğlu için önemli olan ekmeğin üreticileridir.

Buradan bakkallara ve marketlere iletilir. Sadece ekmek üretimi yapmayan bu sektörde pasta, poğaça, kurabiye ve bu tarzda birçok yiyecek üretiliyor.
Marka değeri çok yüksek, herkesin bildiği diyebileceğimiz bir firmanın bulunmadığı bu sektörde çoğu firmalar aynı marka değerine sahip.
Çünkü çoğu sermaye sahibi kendi adına dükkan açarak bağımsız işletmeyi tercih ediyor.
Bu yüzden makalemizde bayilik veren ve kolay iletişim sağlayabileceğiniz firmaların bayilik taleplerini ve bilgilerini bulabilirsiniz.

Oskar Pastaneleri Bayiliği

1975 yılından beri bu işi yapan firma ülke genelinde en bilinen firmalar arasına girmeyi başardı. Bilinen firma olmasından kaynaklı bu sektörde bayilik arayanların ilgi odağı konumunda.

Sermaye talebini tam belirtmeyen firma 5.000$ isim hakkı bedeli gibi bir ücret istiyor.
Yaklaşık 12 senedir bayilik seçeneği bulunan firmada en önemli amaç müşteri memnuniyeti olarak belirtiliyor. Kendi sitelerinde bayilik başvuru bulunuyor.

Doygun Ekmek Bayiliği

1999 yılında ülkemizde faaliyetlere başlayan firma tam buğday ekmeğin ilk üreticisi olarak tarihe geçmiş durumda.

Ar-Ge’ye büyük önem verdiğini dile getiren firma Esenyurt’da 18 bin 500 metre büyüklüğüne sahip bir tesiste işletiliyor.
Günlük 80 ton ve yıllık 25.000 ton üretim yaptığını belirten firmaya bayilik konusunda talep oldukça fazla.
170’i aşkın ürün çeşidiyle de dikkat çeken firmanın kendi sitesinde bayilik başvuru formu bulunuyor.

Karafırın Bayiliği

İlginç bir araştırma yapan firma ülkemizdeki nüfusun yarısından çoğunun kendi işini kurmak istediğini belirleyerek bayiliğine ilgi çekmek istemiş.

1930 yıllarında küçük bir fırınla başlayan hikayeleri günümüzde modern tesislerde işletilen ve bayilikleri olan bir firma olmasına olanak sağlamış.
Sadece pastane için 25.000$ talep eden firma pastane + cafe bayiliği için 50.000$ talep ediyor. Ayrıca isim hakkı olarak aylık cironun %3’ünü isteyen firma reklam içinde yıllık cironun %0.5’ini talep ediyor.

İstanbul’u öncelikli tutan firma bu fiyatların KDV dahil olmadığının da altını çiziyor.

Metrekare başına 4000₺ gibi yatırım maliyeti teklif eden firma bayilik konusunda diğer firmalardan biraz daha fazla istediği için geri planda kalmışa benziyor.
30 civarında şubesi olan firmanın kendi sitesinde bayilik başvuru formu bulunuyor.
Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir