Binance

Ücretsiz Numara Sorgulama

Ücretsiz Numara Sorgulama
Ücretsiz Numara Sorgulama

Ücretsiz Numara Sorgulama

Ücretsiz numara sorgulamak aslında hiçte zor değil, aradığınız bilgiye ulaşmak oldukça kolaydır. İnternet üzerinden istediğiniz kişinin numarasını sorgulayabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz bir şekilde ailenizden birini ya da ilk okul arkadaşlarınızın telefon numaralarını sorgulayarak bulabilirsiniz. Aslında telefon numarası sorgulamak sizin hayatınıza bir çok şey katmaktadır.

Blogrom.Com aracılığıyla, daha önceden benzer sorgulamalar paylaşmıştık. Daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler, diğer konularımıza göz atabilir.

Numara Sorgulama

İsimden Numara Sorgulama

Numaradan İsim Sorgulama

Neden Telefon Numarası Sorgulanır?

Aslında telefon numarası sorgulamanın birçok nedeni olmakta, bunun başlıca sebepleri arasında birilerinden gizlenmekte yatıyor olabilir.

Eski kocanız, eski sevgiliniz sizi istemediğiniz şekilde rahatsız ediyorsa siz onun numarasını engelleyebilirsiniz.

Lakin halen arkadaşlarından arıyorsa ve  açtığınızda sizi rahatsız ediyorsa hemen sizi arayan numarayı sorgulatıp kime ait olduğunu tek telefon ile bulabilirsiniz.

Bilinmeyen Numaralar Servisi

Telefon denince akla ilk Turkcell geliyor. Turkcell’in sadece 1,49TL ye  bilinmeyen numaralar servisine dahil olabilirsiniz.

Bu sayede sizi arayan numaraları en hızlı siz öğrenirsiniz. Hem istemediğiniz kişiler sizi aradığında açmamış olursunuz.

Turkcell’in bilinmeyen  numaralar servisi sadece 188 32’yi aradıktan sonra ücretlendirmeye başlar. Bu sayede minimum ücret ödersiniz.

Turkcell numaralı telefonunuzdan 188 32’yi ararsanız  Dakika başına 1,25TL ödeme yaparsınız.

Eğer Turkcell müşterisi değilseniz ücretlendirme kendi kullandığınız firma tarafından yapılır. Bu ücretlendirmeden Turkcell sorumlu tutulamaz.

Bilinmeyen Numaralar Servisinin bize kattıkları

İstemediğimiz ve sevmediğimiz insanlarla konuşmak zorunda kalmayız.

Dolandırıcılığın önüne geçerek kendini bize savcı, polis diye tanıtan insanları takmadan yaşayabiliriz.

Banka gibi kurumların mobil telefonlarını da daha iyi tanıyabiliriz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir