Binance

Twitter’dan ya da Facebook’tan Ek Gelir Nasıl Elde Ederiz?

Twitter’dan ya da Facebook’tan Ek Gelir Nasıl Elde Ederiz?
Twitter’dan ya da Facebook’tan Ek Gelir Nasıl Elde Ederiz?

Twitter’dan ya da Facebook’tan Ek Gelir Nasıl Elde Ederiz?

Şu an internet ile haşır neşir olup twitter veya facebooku bilmeyeniniz yoktur. Eğer bilmiyorsanız, twitter ve facebook kısaca sosyal paylaşım ağıdır.

Peki bu ağlar üzerinden nasıl para kazanabiliriz hiç düşündünüz mü? Aslında cevabı çok basit. Yapacağınız tek şey bir çok arkadaşınız olması ki bu arkadaşlarınızın kim olduğu önemli değil.

Bu şekilde sesinizi duyurma şansınız olacaktır. Ne kadar çok arkadaş o kadar çok kişiye sesinizi duyurma şansıdır. Şimdi size anlatacağım yöntemler denenmiş yöntemler olup geri dönüşü çok olmuştur.

İşte ipuçlarından bazıları;

Ne kadar çok arkadaşınız var ise o kadar çok ulaşabileceğiniz kişi olacaktır. Bu yüzden bir çok kişi ile arkadaş olmak için herkesi listenize ekleyin. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken kişisel adresinizi değil, internetten para kazanma amacıyla oluşturduğunuz profili kullanın. Bu şekilde olası taciz mesajlarını önlemiş olursunuz.

Bir çok arkadaşınız var. Üye olduğunuz para kazanma sitelerindeki referans linkinizi ne düşünüyorsun kısmına yazın ve “Arkadaşlar ben buradan şu kadar para kazandım sizde tıklayın kazanın” gibi özendirici kelimeler ile listenizdeki kişileri özendirin.

Eğer bu sitelerden size para geldiyse kanıt olarak fotoğraf albümünüze koyun ve yine altına “Bana şu kadar günde şu kadar para geldi.” İbaresiyle onları referansınız üzerinden üye olup para kazanmaya özendirin.

Arkadaşlarınıza mesaj gönderin. “Buradan şu kadar para kazandım işte kanıtı” gibi mesajlar ile tekrardan akıllarına kazanma fikrini yerleştirin.

Her hangi bir grup açın. Açtığınız bu grupta dikkat etmeniz gereken, moda bir grup olması ve herkese hitap etmesidir.

Grubu açtıktan sonra ise, büyütmek için tüm arkadaşlarınızı davet edin ve gruba herkesin birbirini davet etmelerini sağlayın. Gruplardan nasıl para kazanılır hakkındaki makalemizi bir diğer yazımızda okuyabilirsiniz.

İşte yapmanız gerekenler bu kadar basit. Zaten facebook, twitter gibi paylaşım ağlarında günümüzün 1-2 saatini geçiriyoruz. Bu zamanı para kazanmak için kullanmanız sanırım sizin için güzel bir sebep olacaktır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir