Binance

Turkcell Numara Sorgulama

Turkcell Numara Sorgulama
Turkcell Numara Sorgulama

Turcell Numarası Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Bazen hiç tanımadığımız numaralar bizi arayarak rahatsız edebiliyorlar. Uygunsuz saatlerde uygunsuz şekilde konuşarak sinirlerimizi bozabiliyor. Yada görüşmek istemediğiniz kişi veya kişileri engellediğiniz halde yeni bir hat alarak sizi arayabilirler.

Peki sizi arayan kişinin kim olduğunu öğrenmeniz sandığınız kadar zor değil. Yapmanız gereken şey günün her saatinde rahatlıkla 11832 nolu hattı arayabilirsiniz.

Sizi rahatsız eden numarayı vererek arayının kim olduğuna dair bilgiye ulaşabilirsiniz. Yada bir arkadaşınızı arıyorsunuz ama telefon numarasını bilmiyorsunuz bunun için yine 11832 numaralı telefonu arayarak ad soyadını vererek numarasına ulaşmanız da mümkün.

Bir başka yolda kısa mesajla Turcell Bilinmeyen Numara servisinden sorgulama yapabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gerekense telefonunuzdan mesajlar bölümünden Kım yazdıktan sonra boşluk bırakarak kime ait olduğunu bilmediğiniz numarayı yazıp 2222’ye göndererek öğrenebilirsiniz.

Size kime ait olduğunu bilmediğiniz numaranın kimin adına kayıtlı olduğuna dair bilgi yine mesaj servisi ile gelecektir. Bilgilendirme mesajı 3532’den gelecektir.

Turcell’in internet hizmetinden de faydalanarak kime ait olduğunu bilmediğiniz numaranın sahibine ulaşabilirsiniz.

Online işlem merkezinde Bilgi Sorgulamayı servisinden Bilinmeyen numarayı seçerek sizi arayan numaranın kime ait olduğunu öğrenmek için elinizdeki telefon numarasını yazarak numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Turcell Bilinmeyen Numara Sorgulama hizmeti ücret karşılığı yapılmaktadır.

Turcell faturalı hattı üzerinden  mesaj yolu ile sorgulama yaptıysanız 4 kontör karşılığı ücretlendiriliyorsunuz.

Eğer 11832 nolu numarayı aradıysanız arama dakika başına  8 kontör  ücret ödüyorsunuz.

Blogrom.Com aracılığıyla, daha önceden benzer sorgulamalar paylaşmıştık. Daha detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler, diğer konularımıza göz atabilir.

Ücretsiz Numara Sorgulama

İsimden Numara Sorgulama

Numaradan İsim Sorgulama

Avea Numara Sorgulama

Vodafone Numara Sorgulama

Türk Telekom Numara Sorgulama

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir