Binance

Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell Fatura Sorgulama
Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell Fatura Sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işleminden önce Turkcell hakkında konuşmak gereği duydum. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Turkcell, yeni kampanyaları ve oluşturduğu müşteri hizmetleri ile kalitesini arttırmaktadır.

Yaptığı konuşma, sms veya internet paket kampanyaları veya tarifeleri ile de vatandaşları kendisine çekmektedir. Bireysel kişilerin yada kurumsal firmaların büyük takdirini kazanan Turkcell, online müşteri hizmetleri servisi ile tüm sorulara veya sorunlara cevap aramaktadır.

TC ile isimden Turkcell fatura sorgulama ve ödeme

Turkcell fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi aşağıdaki butona tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Tıkladığınız zaman sizden TC numaranızı girmenizi ve hemen altında da GSM numaranızı ya da ad soyad bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Bilgilerinizi girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek fatura borcumu sorgula diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TC ile İsimden Turkcell Fatura Sorgulama ve Ödeme için Tıklayınız!

Turkcell şifre ile fatura sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işlemi için yapılması gereken ilk önce Turkcell’in resmi internet sitesi olan adresine girmek ve hesabınıza giriş yapmaktır. Daha sonra ana menü üzerinden kişisel olarak ayrılmış “Hesabım” seçeneğine tıklayarak “Faturalarım” sistemine girmeniz gerekmektedir.

Ekranınıza gelecek sistem üzerinden fatura bilgilerinizi öğrenebilir veya kullanım detaylarınızı inceleyebilirsiniz. Turkcell fatura sorgulama işleminden sonra da sadece faturanızı ödemek için “Faturalarım” seçeneği altından “Fatura Ödeme” sistemine girmeniz gerekmektedir.

Sistemde karşınıza ödenmiş veya ödenmemiş faturalarınız çıkacaktır. Ödemek istediğiniz faturayı seçmek için ise faturanızın sağ tarafında bulunan kutucuğu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra yapılması gereken son işlem ise “Ödeme Detayları” seçeneği altından kredi kartınız ile ödeme yapmak olacaktır. Bu sistem sayesinde Turkcell fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Şifre ile Fatura Sorgulama ve Ödeme için Tıklayınız!

Turkcell Superonline internet faturası sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işlemi için Turkcell’in Online Müşteri Hizmetleri bölümüne girebilmek için müşteri numarası, telefon numarası, e-posta, ADSL veya ses hizmet numara bilgisinden birini ve şifrenizi girmek yeterli olacaktır.

Şifrenizi yada müşteri hizmetleri numaranızı bilmiyorsanız internet sitesi üzerinden yardım seçeneğini tıkladıktan sonra cep telefonunuza yada e-posta adresinize müşteri numaranızın veya şifrenizin gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra sms yolu ile sadece şifrenizi öğrenmek için ya da sadece müşteri numaranızı öğrenmek istiyorsanız kısa mesaj yardımı ile 2220’ye SMS gönderebilirsiniz. 2220’ye yolladığınız mesaj için 1 SMS hakkınız kullanılmış olmaktadır. Bunun haricinde de sadece müşteri numaranız, fatura bilginizin sol üst köşesinde yazmaktadır.

Genellikle Turkcell fatura sorgulama sistemi üzerinde belirtilen bilgiler arasında müşteri numarası 8 haneli, cep telefonu numarası 10 haneli, e-posta adresi en fazla 50 karakter ve ADSL veya ses hizmet numarası da 10 haneli olmaktadır.

Turkcell Superonline İnternet Faturası Sorgulama için Tıklayınız!

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir