Binance

Torku Bayilik Şartları

Torku Bayilik Şartları

Yakın zamanda kurulan Torku kısa süre içerisinde çok ciddi bir müşteri potansiyeline ulaşmayı başarmıştır. Bunun temel nedeni olarak halkın hassasiyetlerinin dikkate alınmış olması gösterilmektedir.

Yani bir nevi halkın güveni sağlanmış ve kısa sürede elde edilen bu güven de doğal olarak satışların artmasına neden olmuştur.

Tüm bunlar beraber değerlendirildiğinde firmanın müşteri sayısının kısa sürede neden bu kadar yükseldiği net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Ayrıca firmanın temel sloganlarından bir tanesi olan tarladan sofranıza çok etkili olmuştur.

Çiftçiler tarafından kurulan ve çok ortaklı yapıya sahip olan firmanın başarısının en önemli sebeplerinden bir tanesi de ürünlerinin kaliteli olması ve müşteriler tarafından beğenilmesidir. Bu sayede insanlar bu ürünleri sürekli olarak kullanmaya başlamıştır.


Torku Bayilik Şartları ve Bayilik Verilen Alanlar

Torku tarafından elde edilen başarının ardından girişimcilerin ilgisi buraya yönelmiştir. Bu ilgi bayilik şartları ve firmanın bayilik verip vermediği konularında yoğunlaşmıştır.

Uzun bir süre sadece kendi bünyesinde satış yapan firma bayilikler vermeye başlamıştır. Fakat bu bayilikler sadece sınırlı alanlarda verilmektedir.

Bilindiği gibi Torku hemen her tür gıdanın üretimini yapmaktadır. Süt ve süt ürünlerin çikolataya varıncaya kadar çok farklı gıdaların üretimi ve pazarlaması firma tarafından yapılmaktadır.

Firma bunların tamamı için değil sadece süt ürünleri için bayilik vermektedir.

Bundan dolayı da bayilik için başvuru yapacak olan kişilerin bu durumu dikkate almaları ve buna göre hareket etmeleri çok önemlidir. Aksi durumda planlananlar ile gerçekler birbirine uymayacaktır.

Torku Bayilik Şartları Nelerdir?

Torku tarafından verilecek olan bayilerin firmanın kalitesini düşürmemesi için bir takım şartlar istenmektedir.

Torku bayilik şartları çok fazla değildir fakat firmanın bayilik istenirken ikna edilmesi gerekmektedir. Bu ikna kaliteli hizmet verilmesiyle ilgilidir. Bunun haricinde farklı bir konuya girilmesine gerek yoktur.

Firma tarafından istenen diğer şartlar şu şekildedir:

Bayilik için yapılan başvuruda varsa bütün ortakların isimlerinin belirtilmesi.
Başvuru yapan şirketin kuruluş tarihi.
Bayilik açılması planlanan yere ait özellikler (konumu ve büyüklüğü).
Başvuru yapan şirketin vergi levhası.
İletişim bilgileri.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir