Binance

The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi

The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi
The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi

The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi

The Balm Firması 2004 yılında Marissa SHİPMAN isimli Amerikalı bir bayan tarafından kurulmuştur. Makyaj konusuna ilgi duymaya başladıktan sonra gerçekten ihtiyaç duyduğu ürünleri tespit edip kendine göre sade ve kullanışlı bir ürün düzenlemesi yapan Marissa SHİPMAN bunun bütün bayanlarında ihtiyacı olduğunu düşünerek, bu alanda yatırım yapmaya karar vererek bu firmayı kurmuştur. Bir Amerikan firması olan “The Balm Cosmetics” makyaj ile cilt bakımını bir arada sunan üç öğeli pigment teknolojisi ile hem kaliteli hem de uygun fiyatı bir araya getirerek bu sektörde hızla büyüyen önemli bir şirket haline gelmiştir. “1000 Atlantic Ave, Alameda, CA 94501, Birleşik Devletler” adresinde bulunan ve Alveo Technologies isimli biyoteknoloji firması olan The Balm; ülkemizde de internet sitelerinde ve Gratis mağazalarında uygun fiyatlı bulunabilmektedir.

The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi
The Balm Balm Jovi Palet İncelemesi

The Balm Balm Jovi Özellikleri

The Balm Balm Jovi çok güzel bir ambalaj tasarımına sahiptir. Ürün not defterleri gibi dikey olarak açılmakta ve üst kapak kısmında kalp şeklinde büyük bir ayna bulunmaktadır. Paletin içerisinde 12 adet far, 1 adet allık, 1 adet aydınlatıcı ve paletin alt kısmındaki küçük kapaklı bölümde 2 adet ruj bulunmaktadır. Ürünün aydınlatıcısı çok kalitelidir ve kampanya dönemleri takip edildiğinde iyi bir aydınlatıcı fiyatına yukarıda saydığım bütün çeşitleri içinde barındıran The Balm Balm Jovi setine sahip olabilirsiniz. Ayrıca farları gayet kullanışlı ve kaliteli olup uzun süre kullanılabilmektedir.

The Balm Balm Jovi Kullanımı

Ürünlerin kullanımı son derece kolay ve başarılıdır. Ancak mat ve koyu renkli farlar, makyaj esnasında zor karışmaktadır, bunun için biraz uğraşmanız gerekmektedir. Tek bir palet ile makyajınızı set olarak yapabilmektesiniz, eliniz biraz daha alıştıktan sonra çok başarılı işler çıkarabilirsiniz. Uzun yolculuklarda yanınızda olması gereken her şey bu setin içerisinde var.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir