Binance

Teknoloji Blogunuz İçin Elle Seçilen 8 WordPress Teması

Teknoloji Blogunuz İçin Elle Seçilen 8 WordPress Teması
Teknoloji Blogunuz İçin Elle Seçilen 8 WordPress Teması

Teknoloji Blogunuz İçin Elle Seçilen 8 WordPress Teması

İnternetteki en popüler bloglama nişlerinden biri de teknolojidir. Blogunuzda istediğiniz herhangi bir temayı kullanabilirsiniz, ancak tutarlılığı korumak ve düzenin bozulmadan devam etmesini isteyen bir görüşe sahipseniz, teknoloji blogu için optimize edilmiş bir WordPress temasını kullanmanız gerekir.

Teknoloji Haber Blogu İçin En İyi WordPress Temaları:

TopGadget: Çekici bir teknoloji blog oluşturmak için mükemmel bir kalite sağlayan WordPress teması. Tema, içeriğe ana konu/görsel koymak için özel olarak tasarlanmıştır. TopGadget ayrıca, farklı ölçütler için derecelendirme puanlarıyla detaylı ürün incelemelerini yayınlamanıza izin verir.

Alfa: WPZOOM tarafından geliştirilen Alpha, cazip görünen bir teknoloji blog teması.

LiteMag: LiteMag çarpıcı teknoloji blogları yaratmak için harika bir WordPress teması. Temiz, çekici düzen ve benzersiz tipografi.

GoMedia: WordPress için zarifçe tasarlanmış bir blog dergi teması.

TruePiksel: WordPress için mobil cihazlar için optimize edilmiş bir blog yazısı temasıdır. Profesyonel olarak tasarlanmış tema, AdSense reklamları için optimize edildiği için, web sitenizden daha yüksek TBM ve TO elde etmenize yardımcı olur. Sosyal paylaşımınızı en üst düzeye çıkarmak için temaya yerleşik sosyal medya düğmeleri sağlanır.

OldPaper – Ultimate Dergisi ve Blog Teması: Oldukça çekici bir tasarıma sahip olan OldPaper, modern bir blog, dergi temasıdır. Tema yedi adet hazır renkli deriyle sağlanır.

Sparkle: Üç sütun düzenine ve sonsuz kaydırmaya sahip Sparkle, güzel tasarlanmış bir WordPress teması.

Agazine – Premium Retina Dergisi WordPress Tema: Yeni, modern bir görünüm ile moda ve teknoloji blogları oluşturmak için idealdir.

Teknoloji blog temalarının bazı özel gereksinimleri vardır ve yukarıdaki temaların hepsi gereksinimleri karşılar.

Bütçenize ve içerik stratejinize bağlı olarak, bu temalardan herhangi birini seçebilir ve teknoloji blogunuzu bir patlama ile başlatabilirsiniz.

Peki, hangi teknoloji blog temasını en çok seviyorsunuz? Yeni bir teknoloji blog’u başlatmayı planlıyorsanız hangi temayı seçersiniz? Yorum bölümünden bize bildirebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir