Binance

Stellar (XLM) Kripto Para Nereden Alınır, Nasıl Alınır?

Stellar (XLM) Kripto Para Nereden Alınır, Nasıl Alınır?
Stellar (XLM) Kripto Para Nereden Alınır, Nasıl Alınır?

Stellar (XLM) Kripto Para Nereden Alınır, Nasıl Alınır?

Kripto paralarda meydana gelen ani düşüşler yatırımcıların bir anda panik havasına girmesine neden oldu. Özelikle 2018 yılının Ocak ayından sonra yaşadığı ciddi düşüş ile yatırımcıların zor durumda kalmasına neden olan Kripto para piyasalarında Stellar yani XLM hakkında merak edilen ve en çok gelen soruların cevaplarını buradan açıklamak istiyoruz.

Stellar (XLM) Ne Kadar, Kaç Dolar?

Sanal para birimleri arasında en değerli 8. Para birimi olma özeliğini gösteren Stellar (XLM)’nin 15 Mart 2018 tarihinde yaşadığı değer kaybının %9 civarında olduğunu belirtmek istiyoruz.

Anlık olarak çok fazla değer kaybı yaşayarak yatırımcıların al sat yapmasına müsaade eden bu piyasalarda Stellar’nin değeri aynı gün içerisinde 0.24 Dolar karşımıza çıkıyor.

Stellar ( XLM) Nereden Satın Alınır?

Ülkemizde faaliyet gösteren birkaç Türk borsası üzerinde yer alan Stellar’i almak için yatırımcıların birçoğu yabancı borsaları tercih ederek buradan Stellar almaktadır.

Stellar almak için özellikle en çok tercih edilen borsanın CEX İO olduğunu belirtmek istiyoruz. bunun dışında Poloniex ve OKEx üzerinde de alma şansınızın olduğu Stellar’i bu borsalar üzerinden üyelik işlemi açarak satın alabilirsiniz.

Stellar bankacılık sistemlerinin geliştirilmesi için kurulmuş olan bir coin olarak ortaya çıkmasından dolayı yatırımcıların dikkatini çekmektedir.

Stellar aldığınız zaman bu coini cüzdan saklamak istediğiniz zaman Stellar’in resmi web sitesi üzerinden temin edeceğiniz cüzdanlarda coinlerinizi saklama şansınız bulunmaktadır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir