Binance

Sony Xperia XA2 Ultra

Sony Xperia XA2 Ultra
Sony Xperia XA2 Ultra

Bugün Sony’nin Şubat ayı içerisinde çıkarmasını beklediğimiz Xperia XA2 Ultra modelini bu yazımızda inceleyeceğiz.

Öncelikle 6 İnç’lik bir multi-touch özellikli dokunmaktik ekrana ve 188 gramlık bir ağırlığa sahip olan Xperia XA2 Ultra modelinin muadillerine göre daha ağır ve daha büyük bir telefon olduğunu söylemek durumundayız.

Sony’nin Xperia XA2 Ultra Modelini Android 8.0 Oreo işletim sistemi ile bizlere sunduğunu görüyoruz.

Xperia XA2 Ultra da muadilleri gibi muadilleri gibi Octa-Core A53 işlemciyi ve Adreno 508 grafik işlemcisini kullandığını söyleyebiliriz.

Xperia XA2 Ultra 32 ve 64 GB’lık dahili hafızaya sahip olarak iki farklı şekilde piyasaya sürüleceğini Sony’nin açıklamalarından biliyoruz.

Bununla birlikte Xperia XA2 Ultra modelinin 4 GB RAM ve 256 GB’a kadar artırılabilir hafızaya sahip olduğunu görüyoruz.

Xperia XA2 Ultra modelinin şu ana kadar incelediğimiz telefonlar arasında 23 MP lik arka kamerası ve 16 MP iki adet ön kamerası ile en iyi çözünürlüğe sahip akıllı telefon modellerinden biri olduğunu görmekteyiz.

Tüm bunların yanı sıra Xperia XA2 Ultra’nın 3850 mAh’lik bir bataryaya da sahip olmasını kullanıcı için güzel bir tercih olarak gösterebiliriz.

Sony Xperia XA2 Ultra’nın renk seçeneklerine gelecek olursak Xperia XA2 Ultra modelini mavi,siyah, gümüş ve altın rengi olarak dört farklı renkte görme şansımız olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir