Binance

Sivilce Geçirme Yöntemleri

Sivilce Geçirme Yöntemleri
Sivilce Geçirme Yöntemleri

Sivilce Geçirme Yöntemleri

Sivilce pek çok insanların korkulu rüyası olmuştur bazı günler yediğiniz yemeklerden dolayı sabah kalktığınızda büyük bir sivilce ile karşılaşabiliriz. Bunlardan kurtulmak için pek çok yöntemler vardır bunlar ise maske, sivilce kurutmak için ilaç kullanılabilir ve cilt bakımı da yapılabilir.

Sivilce Kurutucu İlaç

Sivilce sizin de korkulu rüyanız ise veya özel bir geçeye davetli iseniz bu ilacı mutlaka kullanın. Pek çok insan tarafından kullanılan ve oldukça beğeni toplayan bir sivilce ilacı olan benzamycin.

Benzamycin bir sivilce ilacıdır, oldukça etkili bir ilaçtır ciltte oluşan bakteri ve mikroplara anında etki edip, tamamen kurtulmanıza olanak sağlar sivilce kurutucu etkili olsa da çok kullanım da ciltte çatlaklık oluşabilir bu yöntemde mutlaka bir uzman doktora görünüp onun onayını aldıktan sonra kullanılmalıdır.

Pek çok kişi tarafından kullanılan ve oldukça beğeni toplayan etkili bir yöntemdir. Bu yöntem kükürtlü sabun dur bu yöntem cilde uygulandığında anın kurumasına yol acar. Sabah aksam kullanıldığında gözle görülür sonuçlar elde ederiz.

Limon

Limon sivilcede ki bakteri ve mikropları öldürür kullanışı oldukça basittir sivilce olan bölgeye limonu kesip sürün, genellikle cilt kuruması olduğu an uygulanabilir.

Sivilce Maskeleri

Sivilce maskesi genellikle sivilce veya siyah nokta olan kısma yavaşça sürmelisiniz. Bu maskeleri kullanırken vücudun bazı hassas yerlere oldukça dikkat edilmeli. Maskeyi sivilcenin olduğu yere iyice yedirmek lazım maske yapıldıktan 15 DK sonra ılık su ile yıkamakta fayda var.

Bu yöntemler sayesinde herkesin korkulu rüyası olan sivilcelerden kısa sürede kurtulabiliriz sivilcenin tekrar oluşmasını önlemek için yediğimiz şeylere dikkat edilmeli aynı zamanda her sabah yüzümüzü yıkamak zorundayız aksi halde eski korkulu rüyamız olan sivilce tekrar çıkabilir çok dikkatli olunması lazım.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir