Binance

Simit Sarayı Bayilik Şartları

Simit Sarayı Bayilik Şartları

Son zamanların en fazla konuşulan en karlı bayiliklerinden biri de her yerde sayıları hızla artmakta olan ve büyük kar getiren simit sarayları oldu.

Simit sarayı bayilik şartları artık oldukça kolay bir hale getirilmiş durumda. Bu işi yapmak isteyen girişimciler işe en az 250 metrekarelik bir mağaza kiralayarak başlıyorlar.

Firma ile yapılan anlaşma gereği bu mağazada üretim yapabilecekleri bir alan olması gerekiyor. Simit ve poğaça çeşitleri için belli büyüklükte bir fırın bu mağazada olmak zorunda.

Ayrıca bütün simit saraylarının görüntüsü aynı olduğu için kurumsal kimlik açısından genel merkez bu görünüşü sizler adına belirliyor.

Burada hangi ürünlerin ve ödeme noktasının nerede yer alacağı konusunda ayrıca bir çalışma yapılıyor.

Bunun amacı elinde yer alan alanı en iyi şekilde değerlendirmek ve müşterilerin daha fazla sayıda oturacakları alan açmak. Bunun ardından çalışacak kişilerin giyimleri de yine bütün simit saraylarında olduğu gibi genel merkezin belirlediği şartla doğrultusunda yapılıyor.

Bu güzel ve karlı işe girmek isteyen kişiler kısa zaman içinde bayilik için ödedikleri paranın çok daha fazlasını kazanma şansına sahipleri sizde etrafınızda gördüğünüz simit saraylarına baktığınız zaman sabahın erken saatlerinden akşam geç saatlere kadar dolu olduğunu ve sürekli olarak müşterilerin bu dükkana girip çıktıklarını göreceksiniz.

Sabahları genel olarak işe giden çalışanların kahvaltı etmek amacıyla geldikleri simit sarayları öğlen de atıştırmalık ürünleri ile yine insanları kendisine çekmeyi başarıyor.

Akşamları ise bir kafe haline dönüşen simit sarayları genelde gençlerin buluşma yeri olarak göze çarpıyor. Artık daha kolay şartlar altında bayilik veren şirketlerden biri olan simit sarayı işine sizde girip kısa zamanda güzel paralar kazanmak istiyorsanız en kısa zaman içinde buranın genel müdürlüğü ile temasa geçmelisiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir