Binance

Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri

Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri
Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri

Şort gitmek, yaz sıcağı için bir en doğru seçim. 2018 şort kombinleri adı altında sunulmuş olan öneriler üzerinden hareket ederek sıcak aylarda rahat edebileceğiniz bir kombin yapabilirsiniz. Şortlarınızın seçimini yaptıktan sonra, kombininizin neresi için uygun olmasını istiyorsanız diğer seçimlerinizi ona göre yapabilirsiniz.

Akılda kalacak olan şort kombin önerileri aşağıdaki gibidir…

Kot Şort ile Spor Şıklık

Spor şıklığı yakalamak için kot şort modelleri arasından beyaz, mavi ya da siyah renkte olanlarını tercih edebilirsiniz. Seçiminizi yaptıktan sonra sizin için uygun olan diğer tamamlayıcıları belirleyerek, şıklığı yakalayacaksınız. Sizden istenilen, vücudunuza uygun olan seçimler ile doğru bir kombin yapmış olmanızdır. Spor şıklık için seçmiş olduğunuz kot şort ne renk olursa olsun, teninize ya da giymiş olduğunuz şortun rengine uygun şekilde bir ayakkabı seçimi yapabilirsiniz. Seçiminizi tamamladıktan sonra ise direkt olarak aksesuar seçimi aşamasına geçebilirsiniz.

Kumaş Şort Kombinleri

Sunulan şort modelleri arasında kumaş olan şortlar da var. Bazı kumaşların olduğunuzdan çok daha zarif gözükmenizi sağlayacağınızı söyleyebiliriz. Seçmiş olduğunuz kumaş şort seçenekleri ile tişört ya da yarım atletleri kombin edebilirsiniz.

Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri
Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri

Yazın sıcağına uygun olan tercihler olacağından, kumaş şort modelleri arasından size uygun olanını tercih etmeniz avantajlıdır. Renkli olan, desenli olan çok sayıda şort ile tahmin ettiğinizden çok daha özel bir görünüm elde edeceksiniz. Direkt olarak babet ya da şık bir terlik ile kombin edebilirsiniz. Kombininizi tamamladıktan sonra, yaz aylarının en şık kıyafetleri ile güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Tamamlayıcı Aksesuarlar

Gözlük olmadan olmaz. Yapmış olduğunuz kombine uygun bir şekilde gözlük seçerek, kombinizi tamamlayabilirsiniz. Gözlüklerinizin spor olması ya da şık olması, kombinle uyumu açısından önem arz ediyor. Bunun dışında bileklikleriniz, küpeleriniz ya da kolyeleriniz de aynı şekilde kombin önerileri ile uyumu yakalamalıdır.

Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri
Sıcak Ayların Kurtarıcısı Şort Kombinleri

Yazın olmazsa olmazlar arasında halhallar bulunuyor. Ayak bileklerinizi şık göstermenin bir yolu olan halhallar ile siz de zarif bir şıklık elde etmiş olacaksınız. 2018 şort kombinleri arasından önerilere uygun olanları seçmeniz mümkün

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir