blogRom / Genel / Sevgililer Gününe Özel Tatil Seçenekleri

Sevgililer Gününe Özel Tatil Seçenekleri

Sevgililer Gününe Özel Tatil Seçenekleri

14 Şubat Sevgililer günü önümüzdeki sene perşembe gününe denk gelecek. Bunu fırsat bilen sevgililerde 14 Şubat Perşembe ve 17 Şubat Pazar günleri arasında zaman geçirecekleri Tatil mekanları bakmaya başladılar bile.

Peki, bu sene Sevgililer Gününde hangi tatil mekanları daha revaçta. Bir bakalım isterseniz.

Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için ilk tatil seçeneği Ağva gibi görünüyor. Az bir trafikte 1-2 saat içerisinde ulaşılması mümkün olan Ağva’da Butik Oteller tatilcileri karşılıyor olacaktır.

Bunun yanında Kış Aylarında olmamız sebebiyle Uludağ, Palandöken, Kartalkaya ve Ergan gibi Kayak Merkezlerinde de şu aralar oldukça yoğun bir tatilci akını yaşanıyor.

Kış Turizminin önemli noktaları olan bu yerlerde kışın keyfini sürmeye de gidebilir, Sevgililer Günü için hazırlanan özel paketlerden yararlanabilirsiniz.

Daha çok kafa dinlemek isterim diyenler için Bolu Abant’ta kış aylarında ziyaretçi çeken, günü birlik gidilip dönülebilecek yerler arasında.

Göl kenarında bir mangal yakıp ormana karşı soğuk havada oturmak gibisi olmasa gerek.

Bunun dışında İznik ve Sapanca Gölleri de tatilciler için oldukça romantik ortamlar oluşturabiliyor.

Göl kenarına kurulmuş otellerde zaman geçirip, kış olmasına rağmen uzaktan gölün keyfini çıkarabilirsiniz.

Bunların dışında bulunduğunuz ile yakın noktaları da araştırabilirsiniz. Hemen hemen her ilimizin yakınlarında tatil yapmaya müsait alanlar mevcut.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir