Binance

Secret Garden 2017 Koleksiyonu

2017 bahar-yaz için Vanilla Night and Day sezonu için masal dünyası ve gizemli bahçeden esinlenerek yapılmıştır. Wonderland hareketli koleksiyonumuz korkmayan kadınlar için tasarlanmıştır.

 

Nasıl dizayn edilmiştir?

 

Gece iç çamaşırları sadece rahat uyumak için değil, güzel bir gece geçirmek için de tasarlanmıştır. Tüm koleksiyonu değişik yapan küçük çizgilerin zarafetidir. Özellikle kayda değer yönetir çiçek motifli saten ve havadar şifon baskılı ince yapılı iç çamaşırlarımız kadınlara büyülü dünyaya girmeyi düşündürmüştür. ” Peygamber çiçeği, çan pantolon ve geniş kollu eşliğinde kırmızı gelincikler, bizi alır götürür yetmişli yılların modasına. Minimal ve zarafet arzulayan bayanlar için vazgeçilmezdir. Bu modeller güzel, doğal dantel ve en kaliteli viskondan yapılır.

 

Seksi çizgiler ve romantik, lüks danteller her kadın özel hissetmesini sağlıyor ve her gece ayrı bir zevk veriyor. 10 yıldır var olan bu Vanilla Night and Day koleksiyonları ile kadınlarınızı şımartın. Benzersiz kumaşları, mükemmel işçiliği ile ve kusursuz dizaynı ile secret garden 2017 koleksiyonu sizi de büyüsü altına alacak. Bütün üretim Polonya’da bulunmaktadır. Çoğu kumaş, yerli üreticilerin en iyilerinden gelir. Danteller ve bazı ayrıntılar Fransa, İsviçre veya İtalya’dan ithal edilmektedir. Ayrıntılara dikkat edilmesi, her modelin en kaliteli, benzersiz ve güzel olmasını sağlar.

 

2017 gelinlik koleksiyonu

 

2017 gelin sunumu için Sarah Jassir bizi gizli bahçelerin ve büyülü ormanların büyülü bir alanına taşıdı. Bu koleksiyon için tasarımcı Sarah Jassir, cüretkâr yeteneklerini sihrin dönüştürücü gücünü keşfetmek için kullanıyor. Koleksiyon, karışık dantel çalışmaları, zengin çiçek ayrıntıları, elle boyalı ipekler, hassas kristal aksanlar ve bir dizi yenilikçi teknik kullanıyor. Sonuç sonsuz olanaklarla dolu bir koleksiyon. Sarah Jassir, hatırlatıcı, hipnotik ve büyüleyici güzel bir koleksiyon yarattı.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir