Binance

Şapkaların Hayatımızdaki Yeri

Şapkalar çok eski yıllardan beri hayatımızda çok büyük yer etmişlerdir. Hem bayanların hem erkeklerin kullandığı aksesuarlardandır. Kombinlerimizin en büyük parçası, koruyucumuz ve kurtarıcımızdırlar. Her mevsime, her tarza göre farklı modelleri vardır bakalım 2016 Şapka Modası’nda neler varmış.

sapka

2017 İlkbahar/Yaz Şapka Modası:

Yazın kavurucu sıcağından ve güneş ışınlarından gözlerimizi koruyan şapkaların bu yaz modasındaki modelleri;

Hasır Şapkalar;

Daha çok bayanların kullandığı bir şapka modelidir. Adaların vazgeçilmez şapkalarından hasır şapkalar bize yazı ve artık tatile çıkma vaktinin geldiğini müjdelerler. Kombinlerimize şık ve zarif bir hava katar yazlık bir elbise, sandalet ve hasır şapka vazgeçilmez üçlüdür.

Resimli Şapkalar:

Bu yaz bu modeli ilk defa Murat Boz‘da gördük sanırsak. Erkeklere modern bir hava veren resimli şapkalar yepyeni bir trend.

Capler:

Batıdan gelen hem bayanların hem de erkeklerin kullandığı bir şapka modelidir. Daha çok rap şarkıcılarının kullandığı bir aksesuardır capler.

2016 Kış Şapka Modası:

İnsanoğlu her zaman en uç kısımlarından üşürmüş kışın soğuklardan başımızı koruyacak şapkalar iyi ki varlar. Bu kış trend olacak kış şapkaları;

Ayıcıklı Bereler:

Genç kızların ve çocukların kullandığı bu ayıcıklı şapkalar şirin tatlı bir hava katar. 2015 kışında da çok sevilmiş ve kullanılmış bir model eminim bu kış da aynı ilgiyi görecektir.

Tüllü Bereler:

Her çeşit rengi olan bereler bu sene çok moda. Berelere renk katan daha canlı görünmelerini sağlayan bere üzerindeki tül gerçekten çok beğeni aldı bu kış da çok fazla göreceğimiz ve tercih edilen bereler arasında olacaktır.

Ponponlu Örgü Şapkalar:

Örgü şapkalar en iyi şekilde soğuklardan korunmamızı sağlayan şapka türüdür birde bu şapkalar ponpon ile hareketlendirildiğinde daha tatlı bir görüntü ortaya çıkar.

Fötr Şapkalar:

Her zaman modern bir görüntü sağlayan fötr şapkalar kış aylarında da yünlü kumaşlarıyla bizi soğuklardan korur aynı zamanda günlük bir kombin üzerine kullanıldığında şık bir hava katarak o gün ki tarzımızı da değiştirir.

Şapkalar bu sene de her mevsime uygun şapka trendleri ile yine çok farklı tarzlar yaratmamıza ve kurtarıcımız olmaya devam edecektir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir