Binance

Samsung Galaxy J2 Pro

Samsung Galaxy J2 Pro
Samsung Galaxy J2 Pro

Geçtiğimiz Ocak ayında diğer birkaç akıllı telefon modeli ile birlikte Samsung Galaxy J2 Pro modelini de piyasaya sürdüğünü görüyoruz.

Bu yazıda size Samsung Galaxy J2 Pro modelini tanıtacağım. Öncellikle söylemem gerekir ki Samsung’un bu yeni modeli 5 inç’lik bir ekrana sahip ve Android 7.1 Nugat işletim sistemine sahip olduğunu görmekteyim.

Ayrıca ihtiyacı olanlar için Samsung Galaxy J2 Pro modeli çift sim kartı desteklediğini söylemem doğru olacaktır.

Samsung’un bu yeni modelinin Quad Core 1.4 Ghz A53 dört çekirdekli işlemciye ve Adreno 308 grafik işlemciye sahip olduğu gözüme çarpmakta olduğunu da belirtelim.

Hafıza konusunda ise Samsung Galaxy J2 Pro modeli 16 GB’lık bir dahili hafızaya aynı zamanda 256 GB’a kadar yükseltilebilir bir hafızaya sahip olduğunu görmekteyim.

Ayrıca Samsung’un bu yeni modelinin 1,5 GB’lık bir RAM’e de sahip olduğunu da belirtmeliyiz.

Tüm bunların yanı sıra Samsung Galaxy J2 Pro’nun 8 MP’lik bir arka kamerası ve 5 MP’lik bir ön kamerası bulunma olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy J2 Pro’nun renk seçeneklerine bir göz attığımda siyah,altın rengi ve mavi renklerinde piyasaya sürüldüğünü görüyorum.

Ayrıca Samsung Galaxy J2 Pro yaklaşık 2600 mAh’lik bir bataryaya sahip olduğu söylemeden geçmek doğru olmaz zannedersem.

Ki bu batarya bizlere yaklaşık olarak 18 saatlik bir konuşma süresi sağladığını görüyoruz.

Yurtdışında 120 Euro’ya satıldığını gördüğüm bu akıllı telefon ülkemizde 850 Türk Lirasından satışa sunduğunu söyleyebiliriz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir