Binance

Samsung Galaxy A8+

Samsung Galaxy A8+

Bu yazımda Samsung’un geçtiğimiz ay piyasaya sürdüğü amiral gemisi modeli olan Samsung Galaxy A8+’ı tanıtacağım.

Samsung’un hem tek sim kart hem de çift sim kart desteğine sahip olmak üzere iki farklı şekilde Samsung Galaxy A8+ modelini piyasaya sürdüğünü görmekteyim.

Samsung bu yeni akıllı telefon modelini Android 7.1.1 Nougat işletim sistemine sahip bir şekilde bize sunmakta olduğunu anlıyoruz.

Samsung’un bu yeni modelinin 2 tane 2,2 Ghz A53 Cortex ve 6 tane 1,6 Ghz A53 Cortex toplamda 8 çekirdekli işlemciye sahip bir model olduğunu görmekteyim.

Samsung’un bu yeni modelinin Mali G71 grafik işlemciye sahip olarak karşımıza geldiğini söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy A8+ modeli 3 adet kameraya sahip olduğu gözümüze çarptığını ve bunlardan birinin ön tarafta diğer ikisinin ise arka tarafta olduğunu görmekteyiz.

Arka tarafta bulunan kamera 16 MP’lik bir çözünürlüğe sahip iken ön tarafta bulunan iki kamera ise 16 ve 8 MP’lik çözünürlüğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Samsung Galaxy A8+ modelinin 64 GB dahili hafıza, 6 GB RAM ve 32 GB dahili hafıza, 4 GB RAM’e sahip olarak iki farklı şekilde piyasaya sürüldüğünü de görmekteyiz.

Tüm bunların yanı sıra Samsung Galaxy A8+ bizlere 23 saatlik bir konuşma süresi sağlayan 3500 mAh’lik bir bataryası olduğunu da söyleyebiliriz.

Fiyat konusunda ise yurtdışında 550 Euro’ya satılan Samsung A8+ modelinin ülkemizdeki satış fiyatının ise 3000-3500 Türk Lirasında olduğunu görüyoruz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir