Binance

Sahil Kenarında En Şık Siz Olun

Sahil Kenarında En Şık Siz Olun
Sahil Kenarında En Şık Siz Olun

Yaz aylarında tatilin tadını çıkarın. Sahil kenarında ne giyilir diye düşünerek zaman kaybetmeyin. Sunmuş olduğumuz öneriler sayesinde hem rahat hem de şık olacaksınız. Geceleri serin olan, gündüzleri için sıcaktan kavrulan bu alanlarda giyebileceğiniz en özel kıyafetler ile şıklığı yakalamak sandığınızdan çok daha kolay olacak.

Şort Kombinleri

Sahil kenarlarının vazgeçilmezi şort kombinleri olarak düşünülebilir. Çünkü mümkün olan en güzel kombin seçeneği, sizin için şortlar ve tişörtler olacak. En iyisini seçmeniz durumunda, sahilde tahmin ettiğinizden çok daha şık olabilirsiniz. Şortlarınız ile tercih etmiş olduğunuz salaş tişörtler, rahat gözükmesini sağlayacak. Bu sayede kıyafetinizle çok zaman kaybetmeden, doğal bir güzellik yaratmış olacaksınız.

Sahil Kenarında En Şık Siz Olun
Sahil Kenarında En Şık Siz Olun

Seçmiş olduğunuz şort tişörtler için açık ayakkabıları tercih etmelisiniz. Eğer gündüz için bir şıklık düşünüyorsanız, mutlaka ayakkabılarınızın yazlık olması gerek. Gece dışarı çıkacak olan kişiler için ise spor ayakkabılarının tercihe göre seçiminin uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Tulum Kombinleri

Kıyı şeridinde yaşayan ya da tatil yapan kişilerin en kolay seçimleri arasında tulumlar bulunuyor. Kombin etmesi oldukça kolay olan tulumlarınız için şık bir tercih yaptığınıza emin olabilirsiniz. Dilerseniz içinize yarım atlet tercih edebilirsiniz. Bu seçenek gündüz kombinleriniz için oldukça uygun. Tulumu gündüz tercih etmeniz halinde, mutlaka babet ya da terliklerle kombinleyin. Ayakkabılarınızın açık olması yaza uygun tulum kombinleri için şart. Bunun dışında gece dışarı çıkacak olan kişiler için tulumun altına spor ayakkabı giymesinin de şık bir tercih olacağını söyleyebiliriz.

Midi Boy Etek ve Elbiseler

Şıklık için tercih edebileceğiniz elbise ve etekler içinden midi boy olanlarının oldukça zarif olacağını söyleyebiliriz. Elbise ve eteklerin diz altı boyunda olması, spor ayakkabı ya da açık ayakkabı ile kombin edilebiliyor olması rahatlıkla şıklığı yakalayabileceğinizi gösteriyor.

Sahil Kenarında En Şık Siz Olun
Sahil Kenarında En Şık Siz Olun

Dilerseniz renk renk etekler arasından sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz. Sonuç olarak güzel bir tişört ile kombin etmeniz durumunda, sahil kıyısında rahat edebileceğiniz bir görüntü elde etmiş olacaksınız. 2018 yaz modası ile siz de şıklığı her yerde yakalayabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir