Binance

Saçları Uzatmanın Doğal Yolları

Uzun saçlar, erkeklerin yoğun olarak arzuladığı saç biçimidir. Bakımlı uzun saçlar ise, erkeklerin peşinden koştuğu bir saç çeşididir.

Partnerini peşinden koşturmak isteyen tüm kadınlara doğal saç uzatma ve bitkisel saç uzatma yöntemleri hakkında ipuçları sunuyoruz.

  • Doğal saç uzatmak sabır ister. Bu süreç içerisinde fazla miktarda kimyevi madde kullanımı saç derisini olumsuz yönde etkileyecektir. Belki saçlarınız daha hızlı uzayacaktır ama uzayan saçlarınızın dökülmesini ne derece isteyeceğinizi düşünemiyorum.
  • Doğal saç uzatmak, bitkisel yöntemlerle mümkün olabildiği gibi, cerrahi müdahaleler ile de mümkün kılınabilmektedir. Gelişen teknoloji ve ürünleri diyebiliriz.
  • Saçları her gün bol su ile yıkamak (soğuk veya ılık su olmalıdır. Zira sıcak su, hücrelerin difuzyonlara ve tahribata uğramalarına sebep olabilmektedir.) saç uzama hızını doğrudan etkileyen önemli faktörlerdendir.

Saçların bitkisel maddeler ile bakımı, bol kür uygulaması  saç uzatma yöntemlerinde başı çekmektedir. Saçların bitkisel olarak bakımı, yağlanma seviyesini düşürür. Bol bol yıkamak da yağlanma miktarını azalttığı için saç doğal vitamin ve mineralleri doğrudan güneş ışığından alarak büyüme hızı ve büyüme miktarı olarak artar.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.