Binance

RE/MAX Bayiliği Nasıl Alınır?

RE/MAX Bayiliği Nasıl Alınır?

Gayrimenkul sektöründe gerçek anlamda bir iş kurmak istiyorsanız sizin için en karlı bayilik olabilecek firma kuşkusuz ki RE/MAX olacaktır.

Bu firma sadece Türkiye’de değil dünya genelinde hizmet ve bayilik veren bir firmadır.

Her yıl yaklaşık 750’nin üzerinde yeni bayilik veren firmalar arasında zirveye oynayan RE/MAX sizin için gayrimenkul sektöründe tercih edilmesi gereken bir firma olarak göze çarpıyor.

RE/MAX 1974 yılında kurulmuş olup dünya genelinde yaklaşık 6500 bayisi vardır. RE/MAX bayiliği almak için cebinizden çıkacak yaklaşık maliyet aşağıdaki gibi olacaktır.

RE/MAX bayiliği alabilmek için ortaya koyacağınız yaklaşık sermaye 16.000 USD ile 210.000 USD arasında değişmektedir.

Ofis kurulumu ve düzenlemeler, tabela, ofis mobilyaları, demirbaş malzemeleri ve ekipmanlar, envanter ve malzemeler, eğitim bedelleri ve giderleri, muhtelif faaliyet harcamaları ve işletmenizin 3 ay boyunca ayakta durmasını sağlayacak para bayilik giriş bedeline sahip olan firmalar için alacağı hizmetler yaklaşık olarak bunlardır.

RE/MAX’a komisyon olarak ödeyeceğiniz ücretler;

Satış yapılan her gayrimenkul olarak 125 dolar, aynı zamanda brüt komisyonun %1’ini ödemeniz gerekiyor.

Bunun haricinde yıllık resmi vergiler, bölgesel kalkınma fonlar, transfer ücretleri ve danışma ücretlerini de sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Bölgesel grup reklamları ödemeniz ve seminerlere katılmanız gerekiyor.

RE/MAX gayrimenkul sektörünün devlerinden olduğundan tercih edilebilir bir firmadır. Gerekli sermayeniz varsa ve gayrimenkul sektörüne girecekseniz RE/MAX sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir