Binance

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama
Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

Proje Siteleri Açarak Kazanç Sağlama

İnsanların yeni bir şeyler üretmesi, yeni projeler ortaya koyması her daim süregelen bir durumdur. Bunla beraber aklında projesi cebinde parası olup ta onu bir türlü gerçekleştiremeyen insanlar vardır.

Bu insanların genelde en büyük sıkıntıları projenin teknik kısımlarını aşamaları, istedikleri siteyi ya da yazılımı bir türlü yazdıramamalarıdır.

Bu tarz çalışmalarda genellikle tanıdığının tanıdığı diye başlayan çalışmalar meşhurdur. Ancak genelde sonuca ulaşmaz ve proje başlamadan yatar.

Bu sorunu gören bazı girişimciler ise kendi projelerini bu proje üzerinde oluşturmuş. Birkaç site bu proje kapsamında yayına başladı ve oldukça ilgi gördü.

İnternet üzerinden hem proje sahiplerini, hem de projeyi gerçekleştirebilecek becerikli elleri bir araya getiren bu projeler mimarının da kazanç sağlamasına yardımcı oluyor.

Site üzerinden belirli bir çalışması için eleman bulanlar hem siteye belli bir komisyon ödüyorlar hem de işlerini yaptırarak sitenin bir müşterisi halini alıyorlar.

Bu sayede özellikle Free Time ve Home Office çalışanlar da bir şeylerin peşinde koşmadan bu tarz siteler üzerinden iş kovalayabiliyorlar. Bu açıdan da fazla yorulmadan müşteriyi karşılarında buluyorlar.

Bu tarz birkaç önemli web sayfası günlük 10-20 arasında proje alımı ve teslimi yapıyor. Bu noktada belki ilk etapta tanınmak amaçlı ücret almıyor olsalar da ilerleyen dönemlerde %10 civarında bir komisyon konulabilir. Bu durumda 1000 TL’lik bir projeden 100 TL komisyon almak anlamına gelir.

Ayda bu şekilde 100 iş satılsa 10.000 TL gibi bir rakam cebe giriyor olacaktır. Kısacası fazla çalışmadan sadece ihtiyaç sahiplerini bir araya getirerek temiz bir para kazanabilirsiniz.

blogrom.com aracılığıyla hazırladığımız benzer içeriklere göz atmak isteyenler, aşağıdaki konularımızı okuyup, daha detaylı bilgi sahibi olabilir.

İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak

İnternet Sitesinden Para Kazanmanın 12 Yolu

Hazır Portal Kurulumu Yaparak Para Kazanmak

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir