Binance

Pizza Pizza Bayilik Şartları

Pizza Pizza Bayilik Şartları

Pizza Pizza Türkiye’nin önde gelen pizza işletmelerinden biridir. Ayrıca pizza bayiliği almak ve hızla büyüyen bu pazarda büyük paralar kazanmak isteyenlere büyük fırsatlar sunmaktadır.

1995 yılında İzmir’de kurulan Pizza Pizza eşsiz bir Türk markasıdır ve Türkiye’nin en büyük üçüncü pizza zinciri olma yolunda ilerlemektedir.

Pizza Pizza bayilerini büyük kazançlar elde edeceği pozitif bir ortam sunmaktadır. Yeni bir genişleme programına başlamışlardır ve diğerlerinin aksine olası franchise’lerine büyük şehirlerde franchise açma imkanı sunmaktadır.

Neden Pizza Pizza?

Pizza Pizza bayiliği aldığınız takdirde 20 yıldır başarısını sürdüren ve 150’den fazla dükkanı olan oturmuş bir markanın çatısı altına girmiş olursunuz.

İşletme sahibi olarak mutfağa girmenize gerek yoktur çünkü Pizza Pizza işleri özgürce yönetebilmeniz için bütün çalışanlarınızı eğitimden geçirir. Bu işletme deneyimi olan, kendi işinin patronu olmak isteyen ve hızla büyümeye devam eden pizza pazarında yer almak isteyenler için harika bir fırsattır.

Pizza Pizza kuruluş giderleri diğer birçok bayilik veren pizza firmalarına göre ortalamanın altındadır.

Bu işte başarılı olmak istiyorsanız pazarı tanımanız ve müşterilerinize isteklerini vermeniz gerekir.

Eğitim ve destek

Pizza Pizza size ve çalışanlarınıza harika ürünler hazırlamaktan başarılı pazarlama faaliyetleri uygulamalarına kadar kapsamlı bir eğitim ve destek verir.

Plan ve stratejiler geliştirmeniz için deneyimli pazarlama müdürleri tahsis edilir. Müşterilerinize en harika pizzaları hazırlamanıza yardımcı olacak kaliteli malzemeleri uygun fiyatlardan almanız için pazarlıklar yapılır.

Bölge müdürlerinden oluşan ekip işlerinizi ve satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olur. Ayrıca bölgedeki rekabeti takip eder.

Finansal bilgiler

Pizza Pizza bayilik geliştirme ekibi olası bayilerin en kısa sürede pizza dükkanlarını açmak istediğini bilir. Bu nedenle uygun maliyetli anahtar teslim çözümü sunar. Bu fiyata dahil olanlar:

Eğitim
Dükkan montajı
Işıklandırma
Ekstraksiyon sistemi
Çift fırın ve soğuk oda da dahil bütün mutfak
Pazarlama
Kira primleri ve planlama maliyetleri yukarıda ki rakamlara eklenir.

Pizza Pizza bayilik modelinde her franchise’ın en iyi şekilde iş yapmasına ve para kazanmasına odaklamıştır.

Pizza Pizza için uygun adaylar

Pizza Pizza bayilerinin kararlı olması, kendine güvenmesi ve işine zaman ayırması gerekir. Bu nedenle başvuru yapmadan önce etraflıca düşünmelisiniz çünkü Pizza Pizza’nın kararlılığından emin olsanız da kendinizden emin olamayabilirsiniz.

Pizza Pizza’nın bayilik almak isteyen kişilerde aradığı özellikler:

Kanıtlanmış girişimcilik becerisi
Gerekli sermaye
Sıkı çalışma
Başarılı olma arzusu
Mükemmel iletişim becerileri
İşletme, yönetim ve müşteri ilişkileri becerileri
Kanıtlanmış işletim sisteminde çalışma kabiliyeti
Önkoşul olmasa da gıda işinde deneyim
Marka ve benzer kültürel değerlere inanma
Müşteri ilişkilerine önem verme
Sağlam idare becerileri
Genç, enerjik ve heyecanlı bir kuruluşta çalışma ve eğlence kabiliyeti

Pizza bayiliği alarak kendi işinin patronu olmak isteyenlere pizza bayiliği veren firmaları ve bu firmaların girişimcilerden aradığı şartları araştırmaya devam edeceğiz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir