Binance

Penti Bayilik Şartları 2018

Penti Bayilik Şartları 2018

Penti, iç çamaşırı, plaj giysileri ve çorap satışı yapan mağazadır. Ülkemizde birçok yerde şubeleri ve bayilikleri bulunmaktadır. Bu bayiliklerden birine sahip olma hakkınız bulunuyor fakat Penti’nin belirtmiş olduğu şartları kabul etmiş ve yerine getirmiş olmalısınız.

Penti, kalite ve insan ilişkilerine büyük önem verir ve bu konularda yetenekli olmanız gerekmektedir. Eğer bu şartları yerine getirebilecek düzeyde iseniz aynı zamanda yatırım yapabilmek için gerekli sermayeye sahip olmanız gerekir.

Penti bayilik şartları içerisinde, iç çamaşırı gibi ürünlerin satışını yaptığından dolayı ürün pazarlama konusunda yeni fikirler üretebilecek, çalışkan, iş bilir nitelikte olduğunuza dikkat edecektir.

Penti Bayiliği Nasıl Alınır?

Pazarlama yeteneğiniz varsa, insan ilişkilerinde iyiyseniz, kaliteden şaşmıyorsanız sıra geldi dükkanınıza; dükkânın iç dekorasyonu, içerisindeki ürünler, yanınızda çalışacak elemanlar gibi konuları çoktan halletmiş olmanız gerekiyor. Tabi bunların yanı sıra ticari açıdan geniş bir vizyon, iş ahlakı Penti’nin beklentileri arasında.

İşletmenizin büyüklüğü, bulunduğunuz konum gibi etkenleri siz belirliyorsunuz çünkü işi yapacak olan sizsiniz. Penti bunun için size herhangi bir ödeme de yapmıyor. Tüm bu işlerin altından çoktan kendiniz kalkmış olmalısınız. Penti bayilik şartları genel olarak kişiliğinize yöneliktir. Bu sebeple bayilik alabilmek için harcanan paralarda sizin cebinizden çıkmaktadır.

Penti Bayilik İçin Harcanan Para Miktarı

Dükkanınızı ve yerinizi siz belirlediğiniz için miktarları da siz belirlersiniz diyebiliriz fakat ucuza getirdiğiniz taktirde kazancınız düşebileceği gibi Penti’nin bulunduğunuz yeri ve dükkânı beğenmeme gibi bir seçeneği de mevcut.

Yani şartlar tam olarak belirtilmemiş olsa da genel şartları göz önünde bulundurmak gerekiyor. Bu sebeple, tutacağınız dükkânın metrekaresi, iç dizaynı, bulunduğu konumun kirasını göz önünde bulundurmalısınız. Ortalama bir hesap yaparsak cebinizden yaklaşık, 250-300 bin dolar çıkacak diyebiliriz.

Penti bayilik şartları pek iç açıcı değil gibi görünse de ülkemizde üç çamaşırı sektörünün %80 civarını bu mağaza karşılamaktadır. Yani ismi gören kitle alışverişlerini bu mağazadan yapıyor ve bu ismi alırsanız satışlarınız artacak gibi düşünebilirsiniz.

Zaten bir mağaza ve dekorasyona sahip iseniz Penti’den bayilik almak daha kolay olacaktır.

Bayilik başvuruları ve bilgi almak için, 0 (212) 987 41 00 numarasına ulaşabilirsiniz.

Binance

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir