Binance

Paşa Döner Bayilik Şartları

Paşa Döner Bayilik Şartları

2009 yılında ar-ge ve altyapı çalışmalarına başlayan Paşa Döner, 2011 yılında faaliyete geçmiş ve geleneksel damak tadına hitap etmek amacı ile %100 piliç etinden yapılan ürünler sunmaya başlamıştır.

Paşa Döner kalitesinden asla ödün vermeyen bir firma olarak sadece hizmete sunduğu ürünleri ile değil aynı zamanda temizlik ve hijyen kurallarına toleranssız uyması ile de farkını ortaya koymaktadır.

Ayrıca %100 “helal ürün” etiketi ile hizmet sunmakta ve profesyonel bir yönetim ekibi tarafından kontrol edilmektedir.

“Paşa gibi döner”

Firma, Dönersan A. Ş.’ye aittir. Bununla birlikte Vezir Döner de yine Dönersan A. Ş. altında yer almaktadır ve her iki firma da tüm sertifikalara sahiptir.

Bugün geldiğimiz noktada sadece Paşa Döner’in 150’den fazla şubesi bulunmaktadır.

Eğer sizler de Paşa Döner’in bayilik şartları adı altında geçen isteklerini yerine getirirseniz aşağıdaki ürünleri menünüzde görebilirsiniz:

Dürüm ve ekmek arası döner çeşitleri,
Döner çeşitleri,
İskender çeşitleri,
Tatlı çeşitleri,
İçecek ve diğer meşrubat çeşitleri.

Bilinen bir marka olması yüzünden şayet Paşa Döner’e ait bir şube de siz açarsanız sırf ismi sayesinde müşteriler aslında size gelmeye hazır olacaklardır.

Ayrıca şube açmak istiyor, fakat iş ile ilgili detayları bilmediğiniz için çekiniyorsanız sürekli olarak eğitim alabileceğinizi bilmelisiniz. Bununla birlikte denetimlere de tabi olacaksınız.

Paşa Döner bayilik şartları 2018

Paşa Döner 81 ile de bayilik şansı tanımaktadır. Bu yüzden mülakat ve araştırma aşamalarından başarı ile geçtiğiniz takdirde herkes gibi sizler de kendi bayiinizi açabilirsiniz. Fakat önce aşağıdakileri bilmelisiniz:

Paşa Döner alışveriş hacmi yüksek yerlerde şube açılmasına izin vermektedir. Bu sebeple çoğu zaman bu firmanın şubeleri AVM’lerde açılmaktadır.

Ancak sizlerin konum olarak bildirdiğiniz yer işlek bir cadde üzerindeyse bunu da kabul etmektedirler.

Açacağınız iş yeri ortalama 500 m2 olmalıdır. Ayrıca diğer alanlar ile birlikte 1000 m2’yi de gibi bir rakama sahip olmalıdır.

Dekorasyon her ne kadar firma tarafından yapılsa da yine de belli bir bütçeye sahip olmanız gerekmektedir. Bu şekilde anahtar teslim bir işe başlamış olursunuz.

Paşa Döner’i diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği ise isim hakkı bedelini şube büyüklüğüne göre almalarıdır.

Ayrıca eğer aynı sektörde tecrübeniz varsa bu tercih sebebi olması demektir.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir