Binance

OSES Çiğ Köfte Bayilik Şartları

OSES Çiğ Köfte Bayilik Şartları

Kendinize ait küçük bir işletme açmak istiyorsanız son yıllarda en popüler sektör çiğ köfte satışı etrafında şekillenmektedir.

Fakat biraz da herkesin damak zevkine hitap eden bir lezzet arıyorsanız tercihiniz OSES Çiğ Köfte ve bayiliğinden yana olsun.

OSES Çiğ Köfte için bilmeniz gerekenler

Bu firmanın 500’ün üzerinde şubesi olduğu bilinmektedir. Bu yüzden de şimdiden onlara karşı güven duygusu beslemeye başlayabilirsiniz.

Ancak her profesyonel firma gibi sizlere birtakım bayilik şartları koymaktadırlar. Bunun yanı sıra franchise bedeli gibi ödemeler almamaktadırlar.

Çünkü kalite ve lezzetleriyle çok daha fazla kişiye ulaşmayı hedeflemektedirler.

Sonuç olarak hiçbir ücret ödemeden bu işi yapmak isteyen herkes OSES bayisi olabilmektedir.

Farklı olarak sizden OSES’in kurumsal kimliği ve yapısına uygun dekorasyonlar içeren dükkanlarda onların ismine uygun işler yapmanızı isterler.

Ayrıca prosedür gereği bir de franschise sözleşmesi imzalamak zorundasınız.

OSES Çiğ Köfte bayilik şartları 2018 kapsamı içerisinde tüm kurulum giderleri tarafınıza ait olacak şekilde düzenlemeler yapmalısınız.

Diğer detaylar

OSES Çiğ Köfte eğitmenleri vasıtası ile tüm işletme personeli için gerekli eğitimleri vermektedir. Ayrıca koordinatörler aracılığı ile teknik destek sağlanmaktadır.

Sosyal medya ya da ulusal ve yerel basın kuruluşlarınca yapılan reklamlar OSES Çiğ Köfte bayilik şartları altında değerlendirilmemekle birlikte, sizlerden alınacak herhangi bir ekstra ücrete sebep olmamaktadır.

Uyguladıkları fiyat tabloları tüm Türkiye’de geçerlidir.

Satmış oldukları her ürün için standart bir barkod sistemi uygulanmakla birlikte tüm ürünler vakumlanmış şekilde sevkiyata hazırlanmaktadır.

İşin en güzel tarafı sadece açılış için sunulan ücretsiz ürün teslimatıdır. Bu da ilk etaptaki masraflarınızda sizlere ek katkı sağlamaktadır.

Eğer hiçbir iş ile uğraşmak istemiyorsanız önceden belirlenmiş bedeller üzerinden iş yerinizi anahtar teslim alma şansınız bulunmaktadır.

Burada ortalama bir fiyat vermemiz gerekirse 15.000,00 TL ile 25.000,00 TL arasındaki fiyatlar uygun olacaktır.

Bu bilgiler ışığında bir OSES Çiğ Köfte bayisi olmak istiyorsanız daha detaylı bilgi için oses.com.tr adresini ziyaret edebilir ya da 444 50 02 – 0 (850) 480 67 37 numaralı telefonlardan doğrudan iletişim kurabilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir