Binance

Ogs Geçiş Bilgileri Sorgulama

Ogs Geçiş Bilgileri Sorgulama
Ogs Geçiş Bilgileri Sorgulama

Ogs Geçiş Bilgileri Sorgulama

Otomatik Geçiş Sistemi (OGS), trafik gişe sistemi olarak nitelendirilmektedir. Köprü ve otoyollarda geçişlerin yapıldığı gişelerde ki uzun kuyrukların son bulabilmesi için geliştirilmiş teknolojik geçiş sistemidir.

Araç sahipleri, araçlarının ön camına yapıştırdığı bir etiket sayesinde gişelerden hızlı bir şekilde geçebilmektedir. Geçişi yapabilmeniz için yapıştırdığınız etikete yükleme yapmanız gerekmektedir.

Geçiş sırasında okutulan etiketten gerekli ücret tahsil edildikten sonra geçiş yapabilmektesiniz.

OGS bilgilerinizi internet üzerinden rahatlıkla öğrenebilmektesiniz. İnternet üzerinden öğrenebilmenin yolu e-Devlet olmaktadır. E-Devlet şifreniz sayesinde OGS geçiş bilgilerini rahatlıkla ve zaman kaybetmeden internet üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ogs Geçiş Bilgileri Sorgulama için tıklayınız.

E-Devlet üzerinden sorgulama yapabilmeniz için öncelikle bir e-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer şifreniz yoksa en yakın PTT kuruluşundan 2 liralık ücret karşılığında şifrenizi alabilirsiniz.

E-Devlet’e giriş yapmanın bir diğer yolu da internet bankacılığıdır. Müşterisi olduğunuz bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız e-Devlet sistemine kolaylıkla giriş yapabilmektesiniz.

Müşterisi olduğunuz bankanın internet bankacılığına giriş yaptıktan sonra e-Devlete giriş yap sekmesini açmanız yeterli olacaktır. E-Devlet sistemine şifre ile giriş yapmanız için T.C kimlik numaranızı ve şifrenizi eksiksiz ve doğru bir biçimde girmeniz gerekmektedir.

İstenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir biçimde girdikten sonra giriş yap butonuna basmanız yeterli olacaktır. Giriş yaptıktan sonra arama kısmına OGS geçiş bilgileri sorgulama yazın. OGS geçiş bilgileri sorgulama sekmesini açtıktan sonra tüm bilgileriniz ekrana yansıyacaktır.

OGS geçiş bilgileri sorgulamanın bir diğer yolu da 0888 233 00 55 telefon numarasını aramaktır. Numarayı aradıktan sonra bağlanan müşterisi temsilcinin istediği bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra istediğiniz bilgilere çok kısa bir süre içinde ulaşmanız mümkün.

Bu telefon numarasının vermiş olduğu hizmet dahilinde, trafik cezanızın olup olmadığını, OGS bakiye bilgileri ve kaçak geçiş olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir