Binance

NEO Kripto Para Birimi Nereden Alınır, Ne Kadar?

NEO Kripto Para Birimi Nereden Alınır, Ne Kadar?
NEO Kripto Para Birimi Nereden Alınır, Ne Kadar?

NEO Kripto Para Birimi Nereden Alınır, Ne Kadar?

Kripto para birimlerinin 2018 yılı itibariyle yaşadığı ani düşüşler yatırımcıların aslında bu piyasalara biraz şüphe ile bakmasına neden oldu.

Bitcoin ve diğer alt coinlerde yaşanan ani düşüşlerden sonra NEO para birimi hakkında merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını buradan öğrenebileceksiniz.

Yatırım olarak NEO sanal para birimine yatırım yapmak isteyen yatırımcıların bu para birimlerini nereden alacaklarına dair merak edilen sorularını açıklamak istiyoruz.

NEO Kripto Para Ne Kadar, Kaç Dolar?

15 Mart 2018 tarihinde ele aldığımız bu yazımızda NEO para biriminin aynı gün içerisinde yaşadığı değer kaybı % 11 olarak dikkat çekmektedir.

1 NEO para biriminin dolar olarak karşılığının ise bu yaşanan düşüşten sonra 68 Dolar civarında olduğunu ayrıca belirtmek istiyoruz.

80 Dolar bandını aştıktan sonra yaşadığı bu ciddi düşüş bu para birimine olan ilginin artmasına neden olmaktadır.

NEO Kripto Para Birimi Nereden Alınır?

NEO olarak geçen bu para biriminin sembolü de adı gibi NEO olarak karşımıza çıkmaktadır.

Alt coinler arasında en değerli 7. Para birimi olma özelliğini gösteren bu para birimini almak için yurt dışında bulunan borsaları kullanabilirsiniz.

Binance
Bitfinex
OKEx
Bittirex
Kucoin
Gate.io
Livecoin

En çok tercih edilen NEO satın alma borsaları olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sizlerde bu borsaları tercih ederek arzu ettiğiniz sanal para birimi olan NEO’yu alma fırsatını yakından bulmuş olacaksınız.

Bu yazımızda merak edilen NEO Kripto para birimi hakkında soruların cevaplarını verdik, yeni yazılarda görüşmek dileğiyle.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir