Binance

Monero Kripto Para Nereden Alınır, Ne Kadar?

Monero Kripto Para Nereden Alınır, Ne Kadar?
Monero Kripto Para Nereden Alınır, Ne Kadar?

Monero Kripto Para Nereden Alınır, Ne Kadar?

10. sırada yer alan ve en değerli sanal paralar arasında boy gösteren Monero (XMR) sanal parası hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Son zamanlarda oldukça fazla yatırımcısının dikkatini çekme başarısı gösteren Monero kripto parasını alarak yatırım yapmak istediğiniz zaman, bu parayı alacağınız borsaların hangileri olduğunu açıklayalım.

Monero Nereden Alınır?

Birçok borsa üzerinde yatırım amacıyla alma şansınızın olduğu Monero sanal parasını en ucuz satan borsa üzerinden aldığınız zaman daha çok kar yapma şansınız bulunmaktadır.

Bunun için Monero almadan önce hangi borsalarda Monero’nun değeri ne kadar?

Bakmanızı sizlere öneriyoruz.

Monero Alınacak Olan Borsalar

Bitfinex
Poloniex
HitBTC
Kraken
Bittirex
Binance
Exmo

Belirttiğimiz bu borsalarında herhangi bir tanesine üye girişi yaparak sizlerde Monero sanal parasını kolay bir şekilde temin edebilirsiniz.

Hatta diğer borsalar üzerinde yer alan BTC ve Ethereum gibi diğer sanal para birimlerini bu borsalara da göndererek buradan dilediğiniz zaman Monero alma fırsatınız bulunmaktadır.

15 Mart 2018 tarihinde ele aldığımız Monero yazımızda sanal paraların değerlerinde ciddi oranda bir düşüş meydana gelmektedir.

Monero değer itibariyle aynı gün %8.75 oranında değer kaybı yaşayarak yatırımcılarına büyük hayal kırıklığı yarattı.

Yazıyı ele aldığımız gün içerisinde Monero’yu en ucuz fiyattan satan borsanın ise Bitfinex olduğunu siz değerli okurlarımıza belirtmek istiyoruz.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir