Binance

Meizu M6s Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Meizu M6s Fiyatı ve Teknik Özellikleri

Cep telefonu meraklılarının 2018 yılı içerisinde beklediği telefon modelleri arasında yer alan Meizu M6s modelinin merak ettiğiniz teknik özelliklerini ve bu telefonun fiyatı hakkında ki soruları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

Meizu M6s ekran özellikleri

Fiyat olarak çok büyük bir rakama satılması beklenmeyen bu telefonun ekran boyutu olarak 5.7 inçlik ekran ile geleceğini belirtmek istiyoruz. Ancak ekran boyutunun yanı sıra ekran çözünürlüğü Meizu M6s modelinde biraz düşük kalmaktadır.

720×1440 HD ekran çözünürlüğü bulunan bu telefonun ekran teknolojisinde kullandığı ise IPS LCD ekran modelidir. Kullanıcı arayüzü olarak ise Flyme arayüz tercih eden Meizu M6s modelinin ekran gövde oranında ise 76.08% oranında kullanım alanı bulunmaktadır.

Meizu M6s batarya özellikleri

Batarya konusunda Meizu M6s modelinin 3000 mAh bulunan bataryası oldukça tatmin edici. Özelliklerine göre başarılı bir batarya bulunduran bu telefonun video oynatma süresi olarak 9 saat üzerinde bir kullanım ömrü bulunmaktadır.

Hızlı şarj özelliği sayesinde telefonun % 50 bataryasını 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde doldurabilirsiniz.

Meizu M6s kamera özellikleri

Kamera konusunda da aslında çok fazla tatmin edici ön kamerası bulunmayan Meizu M6s modelinin ön kamerası sadece 8 MP çözünürlük ile gelmektedir. Arka kamerasında ise 16 MP çözünürlük ile kullanıcılarını tatmin etme başarısı göstermiştir.

Meizu M6s temel özellikleri

Yonga çip setinde Snapdragon tercih etmeyen bu firmanın Samsung’a ait olan Exynos 5 Hexa 7872 modeli ile geldiğini belirtelim.

6 çekirdekli işlemcisi bulunan telefonda 3 GB RAM bulunmaktadır. Antutu test puanlarında ise 91.100 alarak oldukça tatmin edici bir puana ulaşmaktadır.

3 GB RAM kapasitesi bulunan Meizu M6s modelinin 32 GB hafızası bulunmaktadır.

İşletim sisteminde Android 7.0 ile kullanıcıların karşısına çıkan bu modelin ülkemizde henüz satışı bulunmamaktadır. Fiyat olarak ise 2 Bin TL civarında bir rakama bu telefonun satılması bekleniyor.

Binance

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir